Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA VIRVES VILCĒJI - TREŠIE LABĀKIE, AIZSARDZĪBAS AKADĒMIJAS REKTORA KAUSA IZCĪŅĀ
LSPA VIRVES VILCĒJI - TREŠIE LABĀKIE, AIZSARDZĪBAS AKADĒMIJAS REKTORA KAUSA IZCĪŅĀ Drukāt
Sestdiena, 24 februāris 2018 16:17

IMG 7096 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas virves vilcēju komanda izcīnījusi trešo vietu 23.februārī notikušajā Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) Rektora kausa izcīņā virves vilkšanā telpās. Sacensībās piedalījās 11 komandas, galvenokārt no militārajām struktūrvienībām - Militārās policijas, Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljona, Nacionālās Aizsardzības akadēmijas, Zemessardzes un respektablās Speciālo uzdevumu vienības.

Sacensību formāts šogad noteica, ka komandas sastāvā jābūt no 5 līdz 6 dalībniekiem, kuru kopējais svars nepārsniedz 520 kg. Sacensību norisi uzraudzīja Latvijas Virves vilkšanas federācijas tiesnešu korpuss, kas nodrošināja godīgu cīņu, atbilstoši starptautiskajiem virves vilkšanas noteikumiem.

Jau ilggadēji komandu pulkā atrodama arī LSPA komanda. Šogad tajā startēja sporta zinātnes studenti Kārlis BAUERS (virves vilkšanas klubs “Velkonis”) un Sandis SAVICKIS, fizioterapijas students Edgars OZOLS, kā arī doktorantūrā studējošais Mārtiņš ČAMPA (virves vilkšanas klubs “Rīga”) un LSPA absolvents Kārlis TRANKALIS .

Apņēmības pilni, uzlabot pērnā gada sniegumu, LSPA puiši jau grupas cīņā demonstrēja lielu cīņas sparu un pārliecinoši pieteica komandas tiesības uz godalgoto trijnieku. Viena no sacensību sīvākajām cīņām izvērtās pusfinālā, kur LSPA komanda cīnījās ar Speciālo operāciju pavēlniecības karavīru komandu, diemžēl, sīvā sacensībā LSPA atzina pretinieku pārākumu.

Cīņā par bronzas godalgu LSPA komandai pretī stājās Zemessardzes vienība no Kurzemes, kuras sastāvā startēja vairāki virves vilkšanas kluba “Saldus” pārstāvji. Jau pirms cīņas bija redzams, ka cīņas favorīti ir pieredzes bagātie Saldus vilcēji. Taču spraigā cīņā, vairākkārt mainoties vilciena gaitas noteicējam, izcilu cīņassparu demonstrēja LSPA puiši, sarūpējot pārsteigumu klātesošajiem un izcīnot uzvaru abos fināla vilcienos. LSPA vilcēji ar godu un cieņu izcīnīja sacensību bronzas medaļas, izpelnoties konkurentu atzinību par sīkstumu un nepadošanos! 

Pērn apvienotā LSPA un Štāba bataljona komanda pārvarēja grupu cīņas, pretendējot uz vietu medaļnieku rindās, diemžēl, zaudējums pusfinālā pret NAA kadetu komandu atņēma spēkus, lai izrādītu pienācīgu pretestību pieredzējušajai Līvbērzes virves vilkšanas kluba komandai, kas startē Latvijas čempionātā. Rezultātā- nākamā vieta aiz goda pjedestālā.             

LSPA komanda pateicas saviem cīņu biedriem un LSPA Sporta klubam par atbalstu.

Komandas kapteinis Mārtiņš ČAMPA: “Sekmīgais sniegums NAA rektora kausā raisa pārdomas par virves vilkšanas sacensību norises plānošanu arī LSPA studentu starpā, kas ilgtermiņā varētu rezumēties ar plašāk pārstāvētu LSPA dalību lielāka mēroga virves vilkšanas sacensībās.

Informāciju sagatavoja:
LSPA doktorants, virves vilkšanas komandas kapteinis
Mārtiņš ČAMPA, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  
sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv