Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA SLĒPOŠANAS KATEDRA IZGLĪTO POĻU STUDENTUS
LSPA SLĒPOŠANAS KATEDRA IZGLĪTO POĻU STUDENTUS Drukāt
Ceturtdiena, 22 februāris 2018 22:22

DSC00229 - Copy 2

Pirms pieciem gadiem veiksmīgi uzsāktā sadarbība starp Latvijas un Polijas sporta augstskolām turpina attīstīties. Arī šogad LSPA Slēpošanas katedras docētāji prof. Daina Krauksta, asoc. prof. Ivars Kravalis, doc. Kalvis Ciekurs, doc. Ingrīda Smukā un lektors Intars Nikonovs  prof. Jura Granta vadībā izglītoja Varšavas Sporta akadēmijas Biala Podlaskas filiāles 38 bakalauru programmas studentus (sporta skolotājs un militārais instruktors) slēpošanas sporta veidos un latviešu tautas dejās.

 

Šogad īpaša uzmanība studentu izglītošanā tika pievērsta didaktikas jautājumiem - Kā mācīt un kā mācīties? Studiju procesa gaitā studenti apguva distanču slēpošanas pārvietošanās veidus: klasiskā stila soļus un slidsoļus, kalnā kāpšanas, bremzēšanas un pagrieziena veidus. Sadarbībā ar Polijas kolēģiem Dr. Pāvelu Rožanski (Paweł Różański) un Mg. Karols Mirkovičs (Karol Mirkowicz) Polijas studenti iepazinās ar LSPA Slēpošanas katedrā izstrādāto didaktisko pieeju distanču un kalnu slēpošanas apguvē. 

Studiju ziemas nometne Polijas studentiem notika februāra pirmajā un otrajā  nedēļā Madonā, Smecersila sporta un atpūtas bāzē.

Informāciju sagatavoja:
LSPA zinātņu prorektors,
prof. Juris Grants
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv