Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTS SANDRIS ŠEDIS UZVAR STARPTAUTISKAJĀ ARMVRESTLINGA TURNĪRĀ “RIGA OPEN”
LSPA STUDENTS SANDRIS ŠEDIS UZVAR STARPTAUTISKAJĀ ARMVRESTLINGA TURNĪRĀ “RIGA OPEN” Drukāt
Pirmdiena, 19 februāris 2018 18:15

27992996 1760619017322556 4784902211936189452 oLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 4. kursa students, kā arī viens no vadošajiem armvrestleriem Latvijā, Sandris ŠEDIS izcīnījis starptautiskā “Riga Open” armvrestlinga turnīra absolūtā čempiona titulu, kā arī uzvarējis “Pro vīru” +95 kg kategorijā gan ar labo, gan kreiso roku.

Šī gada 17. februārī, Rīgā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpās, jau 14. reizi norisinājās starptautiskais armvrestlinga turnīrs “Riga Open”, kas katru gadu pulcē daudzus pašmāju sportistus, kā arī viesus no kaimiņvalstīm. Arī šis gads nebija izņēmums, sacensībās piedalījās vairāk nekā 80 dalībnieku no 6 valstīm, cīņas izvērtās spraigas, kā arī neiztika bez pārsteigumiem.

Sacensību “saldais ēdiens” bija “Pro vīru” +95kg kategorijā, kur tikās vissmagākie un spēcīgākie “roku lauzēji”. Uz 1. vietu varēja pretendēt vismaz 3 sportisti, to starp arī viesis no Lietuvas, Donatas Kriščiūnas, ar kuru Sandris ŠEDIS bija spēkiem mērojies jau iepriekš, taču uzvarēt Kriščiunasu vēl nebija izdevies. Kā jau tas bija gaidāms, pēc tiesnešu dotā starta, sportistu rokas izslīdēja, kas nozīmēja, ka sportistu rokas sasaitēja. Pirmo manevru izdarīja Sandris Šedis, taču tiesneši fiksēja pāragru startu un cīņa bija jāatkārto. Nākamajā mēģinājumā nekādas aizķeršanās nebija, pēc starta signāla, Šedis, ar eksplozīvu kustību uz sānu, nobloķēja Kriščiūnas plaukstu un tad piespieda roku pie paliktņa, izcīnot negaidīti pārliecinošu uzvaru.

Turpinājumā viss ritēja pēc līdzīga scenārija, Šedis uzvarēja +95 kg kategorijā gan ar kreiso, gan labo roku.

Vakara kulminācija bija absolūtā, jeb OPEN kategorija. Vai kāds spēja apstādināt Šeda uzvaras gājienu? Kā izrādījās, nē! Sandris Šedis pārliecinoši uzvarēja savus pretiniekus un triumfēja kopvērtejumā, pirmo reizi kļūstot par absolūto sacensību čempionu!

Armvrestlinga sacensības notiek pēc Starptautiskās Armvrestlinga federācijas apstiprinātiem noteikumiem, kur tiek pielietota divmīnusu sistēma - sportisti ar katru roku var piedzīvot divus zaudējumus, pēc otrā zaudējuma sportistam jāizstājas no sacensībām. Startu dod tiesneši, ar komandu “Ready, Go!”. Sacensības notiek atsevišķi ar labo un ar kreiso roku.

Informāciju sagatavoja:

Latvijas Armvrestlinga federācija

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv