Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Papildināts ar video! Tradicionālās 5. kursa ieskaites sacensības sporta dejās
Papildināts ar video! Tradicionālās 5. kursa ieskaites sacensības sporta dejās Drukāt
Pirmdiena, 24 janvāris 2011 08:55

Skanot polonēzei , standart un latīņamerikas dejām arī šogad notika tradicionālās 2. līmeņa augstākās profesionālās studiju programmas 2.studiju gada ieskaites sacensības sporta dejās.
Šogad tās noritēja jau 13. gadu un pulcēja lielu studentu skaitu, tajās piedalījās 40 dejotāju pāri. Studenti rādīja savas prasmes un iemaņas trīs standartdejās – lēnais valsis, vīnes valsis un maršs fokstrots, kā arī divās latīņamerikās dejās – ča-ča-ča un džaivs.

IMG_0922_900x1200

Ar pārliecinošu punktu skaitu šogad sacensībās uzvarēja Deniss Petrenko un Alīna Kislaja. Viņi arī ieguva „Skatītāju simpātiju” balvu.
2.vieta - Girtam Prindulim un Inetai Rozentālei
3. vieta - Ruslanam Sadikovam un Evitai Laugalei
4. vieta - Andrim Bačukam un Inesei Betlerei
5. vieta - Andrim Temjašvam un Valentīnai Pavlovai
6. vieta - Vilnim Iekļavam un Agnesi Betlerei
„Elegantākā pāra” titulu šogad izcīnija Aleksandrs Gribovs un Lelde Dišlere.

Studenti bija gatavojušies ne tikai deju sacensībām, bet arī bija sagatavojuši lieliskus apsveikumus rektoram Jānim Žīdenam dzimšanas dienā!

Ar skaistiem deju demonstrējumiem mūs priecēja Eiropas čempionāta 10 deju finālisti Marts Puniņš un Dana Jēkabsone, hobby klases dejotāja mūsu docētāja L.Ozoliņa , SDK „Svīta” dejotāji no Tukuma.

Savus priekšnesumus mums rādīja arī LSPA vingrošanas katedras studentes, O.Aleksejeva un viņas audzēkņi, kā arī deju grupa ADA Dance.

Paldies studentiem, docētājiem, tiesnešiem, sekretariātam, „mūzikai”, gaismas meistariem un skatītājiem par lielisko darbu un atbalstu, lai šīs sacensības varētu notikt!
Uz tikšanos!

Pielikumā: Video no sporta dejām

Teksts: L.Freimane

Fotogrāfs: A.Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv