Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PIRMAJĀ 2018.GADA LSPA IZLAIDUMĀ BAKALAURA DIPLOMUS SAŅĒMUŠI 20 LSPA ABSOLVENTI
PIRMAJĀ 2018.GADA LSPA IZLAIDUMĀ BAKALAURA DIPLOMUS SAŅĒMUŠI 20 LSPA ABSOLVENTI Drukāt
Sestdiena, 10 februāris 2018 15:32

Izlaidums nekl 2Viens no sakaistākajiem un nozīmīgākajiem mirkļiem cilvēka dzīvē viennozīmīgi ir augstskolas izlaidums. Eksāmeni, bakalaura darbu aizstāvēšana un uztraukums aiz muguras, diplomi saņemti un dzīve ver durvis nākamajiem mērķiem. Ar smaidiem, svinīgu atmosfēru un ziedu klēpjiem, 9.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) aizvadīts gada pirmais absolventu izlaidums. 

Izlaidumā sveikti 20 LSPA absolventi, kuri četrus ar pusi gadus neklātienes studijās savas zināšanas bakalaura līmenī apguva studiju programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”.

“Akadēmijas mācībspēki jums sniedza zināšanas, un, stāvot uz šīs skatuves, jūs jau apliecināt mums un sev, ka esat pratuši tās izmantot. Lai turpmākajā dzīvē tās jums palīdz veidot veiksmīgu profesionālo karjeru,” visiem absolventiem vēlēja LSPA rektors Jānis Žīdens, izsniedzot izglītības ieguvi apliecinošus diplomus.

Diplomi par iegūto bakalaura grādu, svinīgā gaisotnē, izsniegti 5 profesionālās bakalaura augstākās izglītības programmas „Sporta zinātne” absolventiem – kvalifikācijā: Sporta veida vecākais treneris, sporta skolotājs, vadītājs sporta jomā un rekreācijas speciālists un 15 profesionālās bakalaura augstākās izglītības programmas „Fizioterapija” absolventiem.

Svinīgajā pasākumā absolventus sveica LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens, studiju prorektore, profesore Andra Fernāte un Studiju departamenta vadītājs, asoc.prof. Ivars Kravalis. Savukārt Studiju virziena ‘’Veselības aprūpe’’ vadītāja, profesore Aija Kļaviņa un profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas „Fizioterapija”  direktore, docente Zinta Galeja, sveicot fizioterapijas kvalifikācijas studentus nolasīja Hipokrāta zvērestu, kuru jaunie veselības aprūpes speciālisti, liekot roku uz sirds, apņēmās savā darbā ievērot un pildīt.

Izlaiduma vadīja LSPA Vadības un komunikācijas zinātnes katedras vadītāja Signe Luika, bet ar muzikālajiem priekšnesumiem absolventus sveica LSPA Sporta zinātnes 2.kursa studente Lelde Rogoļeva.

Sakot paldies savai augstskolai, bakalaura studiju programmu absolventu vārdā aizkustinošas un patiesi iedvesmojošas runas teica Ingus Siliņš, Krista Bērza un Aivaras Kaupužs.

PAR TURPMĀKAJIEM IZLAIDUMIEM:

-   23.martā, pulksten 14.00, LSPA telpās notiks izlaidums profesionālās maģistra augstākās izglītības programmas „SPORTA ZINĀTNE” absolventiem, kā arī akadēmiskā doktora programmas „SPORTA ZINĀTNE” absolventiem.

-   22.jūnijā, pulksten 11.00, Dailes teātrī notiks izlaidums klātienes bakalaura studiju programmu „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”, maģistra programmas "Veselības aprūpes speciālists sportā", kā arī 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Izglītības un sporta darba speciālists” absolventiem.

Informāciju un foto sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv