Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes AKTĪVI TURPINĀS DARBI PIE LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVES
AKTĪVI TURPINĀS DARBI PIE LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVES Drukāt
Pirmdiena, 05 februāris 2018 13:51

STEM 2018 kvadratsLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) turpinās aktīvs darbs pie 2017.gada 10.novembrī parakstītā līguma ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA), par Eiropas Savienības projekta “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” īstenošanu, lai līdz 2019.gada jūnijam izbūvētu jaunu “Veselības aprūpes sportā izpētes centru” Akadēmijas telpās.

Projekta īstenošanas pirmajā posmā, no 2017.gada 10.novembra līdz 2018.gada 1.februārim. paveiktais:

  - 8.decembrī projekta īstenotājam – LSPA, no Rīgas pilsētas būvvaldes izsniegta būvatļauja par būvprojektu “Atsevišķu telpu pārbūve un ieejas mezgla izbūve esošās ēkas pirmajā, otrajā un pagrabstāvā”, kas ļauj turpināt tālāku būvprojekta izstrādi, lai pielāgotu LSPA telpas Veselības aprūpes sportā izpētes centra izbūves vajadzībām. Plānotais būvprojekta izstrādes laiks orientējoši notiks līdz 2018.gada aprīlim.

  - Savukārt šā gada februārī sāksies intensīvs darbs pie tehnisko specifikāciju un iepirkuma dokumentācijas izstrādes laboratorijas pētniecisko iekārtu iegādes vajadzībām. Iepirkumu plānots veikt 2018.gada vidū.

  - Paralēli būvprojekta attīstīšanai un iepirkuma dokumentācijas gatavošanai, notiek regulāras konsultācijas ar CFLA, veicot dokumentu saskaņošanu par projekta ieviešanu, atbilstoši projekta noteiktajām prasībām.

Jau vēstīts, ka Augstskola projekta ietvaros zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātikas, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas)STEM studiju programmu vajadzībām varēs attīstīt infrastruktūru, uzlabot LSPA centrālās ēkas telpas, iegādāties iekārtas, aparatūru, datortehniku, inventāru un attīstīt modernu studiju un zinātniskās izpētes darba vidi.

LSPA projekta īstenošanai pieejamo finansējumu ir noteicis Ministru kabinets. Projekta kopējās izmaksas ir 834 831 EUR, kur 125 224,65 EUR ir valsts budžeta finansējums un 709 606,35 EUR ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums.

ERAF atbalsts pētniecības iestādēm un augstskolām paredzēts plānošanas dokumenta - Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.1.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt modernizēto STEM, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas, studiju programmu skaitu" ietvaros.

Projekta “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv