Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA DOKTORANTS IGORS SIMINAITIS TIESĀ PASAULES ČEMPIONĀTU ZIEMAS TRIATLONĀ
LSPA DOKTORANTS IGORS SIMINAITIS TIESĀ PASAULES ČEMPIONĀTU ZIEMAS TRIATLONĀ Drukāt
Otrdiena, 30 janvāris 2018 21:45

myfitness152088 2No 26. – 28.janvārim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorants Igors SIMINAITIS Rumānijā piedalījās Pasaules čempionātā ziemas triatlonā, kur tiesāja čempionāta sacensības un, kā treneris, atbalstīja Latvijas izlases dalībnieces Annu Konovalovu un Baibu Niperti.

Kā pastāstīja Siminaitis, viņš ir vienīgais tiesnesis Latvijā ar augstāko Starptautiskās Triatlona apvienības tiesneša sertifikātu, kas iegūts 2015.gadā.

Siminaitis vairākkārtīgi tiesājis Pasaules un Eiropas kausa posmus un čempionātus triatlonā. Savukārt 2017.gadā saņēmis Latvijas Triatlona federācijas atzinību par ieguldījumu triatlona attīstībā Latvijā.  

Nākamas sacensības, kurās LSPA doktorants piedalīsies sacensību tiesāšanā, notiks no 17. – 18.februārim Itālijā, kur risināsies Eiropas čempionāts ziemas triatlonā. 

Triatlons ietver divas klasiskās disciplīnas - skriešanu un riteņbraukšanu, vasaras triatlona trešā sacensība ir peldēšanā, bet ziemas triatlonā peldēšanu aizstāj ar slēpošanu. Ja vasarā sāk ar peldēšanu un noslēdz ar skriešanu, tad ziemā skriešana aizsāk sacensību, bet noslēgumā norisinās slēpošana un riteņbraukšana ir sacensību vidus daļā.

Attachment1 2Attachment1 3

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
FOTO: Igors SIMINAITIS personīgais arhīvs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv