Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes VIKTORIJA KUPRIJANOVA UN DŽEISONS SMOĻARS UZVAR LSPA XXI SPORTA DEJU SACENSĪBĀS
VIKTORIJA KUPRIJANOVA UN DŽEISONS SMOĻARS UZVAR LSPA XXI SPORTA DEJU SACENSĪBĀS Drukāt
Ceturtdiena, 18 janvāris 2018 04:45

IMG 8820 2

17.janvārī LSPA XXI Studentu sporta deju sacensībās piedalījās 17 ceturtā kursa deju pāri. Konkursa uzvaras laurus plūca un pirmo Akadēmijas rektora Jāņa Žīdena dāvāto kausu par labāko Vīnes valša izpildījumu saņēma Viktorija KUPRIJANOVA un Džeisons SMOĻARS. Savukārt Veronika STOĻAROVA pārī ar Jāni LAIZĀNU ieguva konkursa elegantākā pāra titulu, bet Elīza Paula TAIMA un Mārtiņš GŪŽA saņēma skatītāju simpātiju balvu. Sveicam uzvarētājus un pateicamies dalībniekiem un konkursa organizētājiem par pozitīvajām emocijām!

 __________________________________________________________________________________

IMG 8831

Sacensību kopvērtējumā 2.vietā ierindojās Elīza Paula TAIMA un Mārtiņš GŪŽA , 3.vietu izcīnīja Līga IRMANE un Pēteris PUTNIŅŠ.

Pirmajā Vīnes valša kausa izcīņā 2.vietu ieguva Elīza Paula TAIMA un Mārtiņš GŪŽA , bet 3.vietā uz goda pjedestāla stājās Diāna RUTKS pārī ar Uldi ZARIŅU.

LSPA 4.kursa studenti sporta deju sacensībās, dejoja piecas dejas – Vīnes valsi, lēno valsi, kvikstepu, ča-ča-ča un džaivu. Konkursa norises starplaikos skatītājus ar vingrošanas paraugdemonstrējumiem izklaidēja mākslas vingrošanas un aerobikas specializācijas 1.kursa studentes.

Dejotājus vērtēja pēc kritērijiem: ritma izjūta, stājas izteiksme, vizuālais izskats, artistiskums, uzvedība deju laukumā, vadīšana - sekošana, ķermeņa tehniskais izpildījums, ceļu un pēdu tehniskais izpildījums, orientācija deju laukumā.

Sacensības organizēja un vadīja LSPA Vingrošanas katedra sadarbībā ar LSPA Sporta klubu. Lielu darbu šo sacensību organizēšanā ieguldīja sporta deju kursa pasniedzējs Deniss SAVČENKO, kurš reizē arī vadīja konkursu!

Īpašs paldies sacensību galvenajai tiesnesei Annai VASIĻEVAI no LSPA 4.kursa par sacensību tiesnešu komandas darba organizēšanu, kā arī sacensību tiesnešiem: no sporta deju kluba „Elfs” - Anastasijai ŠKĻAROVAI, Marijai BUTOROVAI, Ksenijai ŠORŅIKOVAI un Igoram GUSEVAM unEkaterinai ZUBENKO, kā arī Akadēmijā studējošajiem Madarai NAUMČIKAI un Raivim MIZĀNAM.

Elegantāko pāri noteica žūrijas komisija: LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens, studiju prorektore, profesore Andra Fernāte, Vingrošanas katedras vadītājs, asoc. profesors Leonīds Žilinskis un LSPA deju konkursa patrons Viesturs Krauksts.

LSPA Vingrošanas katedra īpašu pateicību par konkursa vizuālo noformējumu izsaka Mārai VALDMANEI.

IMG 8817

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv