Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes 7.FEBRUĀRĪ LSPA MAĢISTRANTI PIEDALĪSIES JAUNO PĒTNIEKU KONKURSĀ "RESEARCH SLAM 2018"
7.FEBRUĀRĪ LSPA MAĢISTRANTI PIEDALĪSIES JAUNO PĒTNIEKU KONKURSĀ "RESEARCH SLAM 2018" Drukāt
Otrdiena, 30 janvāris 2018 08:28

IMG 8631 n

7.februārī, Rīgā, klubā "Četri balti krekli", pulksten 19.00, notiks jauno zinātnieku konkursa «Research Slam 2018» 3.atlases kārta, kurā par vietām finālā sacentīsies 8 Latvijas maģistranti un doktoranti ar viegli saprotamiem un atraktīviem stāstījumiem par saviem pētījumiem. No LSPA konkursa atlases kārtā piedalīsies Raivo SAULGRIEZIS un Dāvis DZENIS.

Lai padarītu konkursu interesantāku, dalībniekiem uzstāšanās jāveido, izmantojot 20 slaidus, katru eksponējot 20 sekundes. Visas uzstāšanās vērtēs gan žūrija, gan arī skatītāji, kuri varēs paust savu viedokli, atdodot balsi par savu favorītu. Pasākumu apmeklēt aicināti arī mūsu studentu atbalstītāji!

Pēc pieteikumu izvērtēšanas atlasīti dalībnieki 6. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Doktorantūras skolas jauno zinātnieku konkursam “Research Slam 2018”. 2018. gada janvārī un februārī trīs konkursa atlases kārtās sacenšās 24 dalībnieki no septiņām augstskolām, tai skaitā divi maģistrantūras studenti no LSPA. Kopumā konkursam bija pieteikušies 32 dalībnieki.

Dāvis Dzenis (LSPA, maģistrants), uzstāšanās: Mīties ātrāk vai lēnāk?

Raivo Saulgriezis (LSPA, maģistrants), uzstāšanās: Lidojošie soļotāji sportā

No 29. septembra līdz 30. novembrim visiem Latvijas maģistrantūras un doktorantūras studentiem, kā arī šo studiju līmeņu absolventiem bija iespēja pieteikties konkursam. Izvērtējot pieteikumus, ņemts vērā,- cik interesanti un saprotami jaunie zinātnieki spēja aprakstīt savu pētījumu un viņu motivācija dalībai konkursā. Papildus tika vērtēta arī dalībnieku runas prasme iesniegtajos video.

Lielāka aktivitāte novērota RTU topošo zinātnieku vidū – saņemti 11 pieteikumi konkursam. Gandrīz tikpat aktīvi bija Latvijas Universitātes maģistranti un doktoranti, kopumā iesniedzot 8 pieteikumus. Pieteikumi tika saņemti arī no Latvijas Lauksaimniecības universitātes (5 pieteikumi), Rīgas Stradiņa universitātes (3 pieteikumi), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (2 pieteikumi), Vidzemes Augstskolas (1 pieteikums), Banku Augstskolas (1 pieteikums) un Rīgas Biznesa Skolas (1 pieteikums).

“Research Slam” konkursa mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar pētījumiem un zinātnisko darbu, ko veic Latvijas jaunie zinātnieki viegli uztveramā, interesantā un saistošā veidā. Konkurss notiek jau 6 gadu. Lai konkursu padarītu vēl aizraujošāku, dalībniekiem būs iespēja sacensties ne tikai par galvenajām balvām, bet arī par dažādām nominācijām.

www.researchslam.com

Paldies LSPA Informātikas un biomehānikas katedrai, īpaši tās pētniekam Edgaram BERNĀNAM, par atbalstu, iniciatīvu un studentu iedrošināšanu piedalīties konkursā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv