Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTU UN PASNIEDZĒJU DRAUDZĪBAS SPĒLE FUTBOLĀ JAU 18.DECEMBRA VAKARĀ. GAIDĪTI LĪDZJUTĒJI!
LSPA STUDENTU UN PASNIEDZĒJU DRAUDZĪBAS SPĒLE FUTBOLĀ JAU 18.DECEMBRA VAKARĀ. GAIDĪTI LĪDZJUTĒJI! Drukāt
Svētdiena, 10 decembris 2017 15:32

soccer genericLSPA Sporta spēļu katedra aizsāk jaunu Ziemassvētku tradīciju, organizējot draudzības spēli futbolā starp docētājiem un studentiem. SPĒLES SĀKUMS 18.DECEMBRĪ, PULKSTEN 21.00. Spēle notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) B-korpusa sporta spēļu zālē. Uz spēli tiek aicināti visi komandu un spēlētāju līdzjutēji.

Komandas kapteiņi, kas vienlaikus ir arī šīs spēles iniciatori, savas komandas komplektēja jau laicīgi. Docētāju komandu pārstāvēs vairākas labi zināmas akadēmijas personības, tai skaitā LSPA rektors, profesors Jānis ŽĪDENS un Studiju departamenta vadītājs, asociētais profesors Ivars KRAVALIS. Arī studentu komanda būs plaši pārstāvēta visu studiju kursu līmeņos.

Komanda, kuru pārstāv mācībspēki, jau vairākus gadus piedalās LSPA studentu futbola turnīrā, kas parasti notiek pavasarī. Tieši komandas saliedētība un pieredze, kas uzkrāta gadu laikā, būs lielākais ierocis spēlē pret studentiem. Taču studentiem arī ir vairāki trumpji, kā, piemēram, deksme, azarts un, protams, sniegtās zināšanas, ko devuši paši docētāji.

Komandas "Pasniedzēji" pamatkodolu veido Sporta spēļu katedra: Andris RUDZĪTIS, Jānis ŽĪDENS, Andris SPUNDE, Renārs LĪCIS, Ingus RENIŅŠ, Kristaps SLAIDIŅŠ, Rihards LEJA, kā arī Ivars KRAVALIS, Augusts BLEKTE, Edgars BERNĀNS un Sergejs SAULĪTE.

Komandas "Studenti" izlasē spēlē: Jānis APSĪTIS, Jānis GRUNDBERGS, Aigars LOČMELIS, Mārtiņš GŪŽA, Elvis STAŅĒVIČŠ (visi no 4.kursa 2.grupas), Pauls MESTERS (3.2.) Jurģis ZUMBERGS, Edgars LĀCIS (abi 2.2.) Ralfs MIGLA, Kapsars TRIFANOVS (abi 1.3.).

Komandu sastāvi var mainīties.

Spēles organizētāji ir LSPA futbola pasniedzējs Kristaps SLAIDIŅŠ un 4.kursa students -  topošais futbola speciālists, Jānis APSĪTIS.

Informāciju sagatavoja:
LSPA 4. kursa students Jānis Apsītis, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv