Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes ALEKSANDRS SAMOILOVS DEBITĒ KĀ GALVENAIS TIESNESIS LSPA VOLEJBOLA TURNĪRĀ, KURĀ PIEDALĀS 21 STUDENTU KOMANDA
ALEKSANDRS SAMOILOVS DEBITĒ KĀ GALVENAIS TIESNESIS LSPA VOLEJBOLA TURNĪRĀ, KURĀ PIEDALĀS 21 STUDENTU KOMANDA Drukāt
Trešdiena, 13 decembris 2017 15:40

DSC 08891

12.decembrī savu debiju Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas volejbola turnīrā kā galvenais tiesnesis piedzīvoja LSPA 2.kursā studējošais Olimpisko spēļu dalībnieks, viens no Latvijas vadošajiem pludmales volejbolistiem Aleksandrs SAMOILOVS, kurš kopā ar volejbola specializācijas studējošajiem Artūru KRŪMU, Elvi SAULĪTI, Anastasiju LUŠČIKU un Vladislavu ZATJUĻEPINU pārraudzīja spēles starp Akadēmijas studentu komandām.

Volejbola turnīrs pulcēja vairāk nekā 150 LSPA studentus 14 jauktajās (MIX) komandās, kurās spēlēja 4 puiši un 2 meitenes, un 7 sieviešu komandās.Pavisam tika izspēlētas 35 spēles.

Kā pastāstīja LSPA Sporta spēļu katedras volejbola eksperte, docente Daina KREPŠA: ”Turnīru, ar tradicionālo serves ieservēšanu, atklāja LSPA rektors Jānis ŽĪDENS un LSPA Sporta kluba priekšsēdētājs Sergejs SAULĪTE. Šogad ļoti aktīvi sacensībās piedalījās 1. kursa studenti, kuri gan spēlēja, gan piedalījās tiesāšanā. Un tikai vēlā vakarā noskaidrojās labākās komandas un labākie spēlētāji. Milzīgs paldies arī A.Samoilovam par organizatorisko darbu un sponsoru piesaisti mūsu sacensībām.”

Par labākajiem spēlētājiem no nespecializācijas studentiem atzīti 1.kursa 4.grupas studente Agate LEJA un 2.kursa 1.grupas students Dāvids Dāvis GAILĪTIS. Par skatītāju simpātiju turnīrā kļuva 1.kursa 4.grupas studente Madara NAUMČIKA. Savukārt kā labākie komandu organizatori atzīti 1.kursa 2.grupas studenti Emīls GAISMIŅŠ, 4.kursa 1.grupas studente Signe Stepanova un Valts ANŠKENS no 2.kursa 1.grupas. Par sacensību labāko tiesnesi nosaukts 1.kursa 1.grupas students Maksims BOGDANOVS.

Sieviešu komandu turnīrā 1. vietu izcīnīja 2.kursa 3.grupas studenšu  komanda  „Daiļās-bīstamās”, kurā spēlēja Linda PURIŅA, Līva LĀRMANE, Lelde ROGOĻEVA, Diāna TANONA, Baiba SILICKA, Anastasija LUŠČIKA, Santa DZENE un Amanda SOROKINA.

2. vietā ierindojās 1.kursa 5.grupas meitenes, ar komandu „O-SANDS”, bet 3. vietu ieguva 1.kursa 5.grupas komanda “AUTS”.

Aktīvākās spēlētājas: Santa DZENE (2.k. 3.gr.), Stefānija DZENE (1.k. 5.gr.), Linda FELDMANE (1.k. 5.gr.)

Mix komandām spēles ievilkās līdz pat plkst. 21.00, interesantās un spraigās cīņās 1.vietu izcīnīja komanda „VALTS”, kuru pārstāvēja 2.kursa studenti: Linda PURIŅA, Līva LĀRMANE, Ričards OZOLS, Dāvis ŠTOKMANIS, Elvis SAULĪTIS, Dāvis Dāvids GAILĪTIS un Valts ANŠKENS.

2. vietu izcīnīja komanda „PIEAUGUŠIE”, kurā spēlēja 4. kursa studenti, bet 3.vietā ierindojās komanda „LĪKUPĒNI”,  kuru pārstāvēja 1. kursa 1.,2 un 5.grupas studenti.

Paldies dalībniekiem par atsaucību un aktīvo piedalīšanos turnīrā! Īpašs paldies sacensību galvenā tiesneša A.Samoilova sponsoriem  - Vivus.lv,  BTA,  SemaraH Hotel , Nike, un LSPA sporta klubam par dāsni sarūpēto balvu fondu.

Uz tikšanos nākamajā turnīrā!

Informāciju sagatavoja:
LSPA Sporta spēļu katedras docente Daina Krepša
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv