Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST MĀRTIŅDIENAS SVINĒŠANAS TRADĪCIJAS
LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI APGŪST MĀRTIŅDIENAS SVINĒŠANAS TRADĪCIJAS Drukāt
Sestdiena, 11 novembris 2017 18:20

DSCF3488 2LSPA Rekreācijas specializācijas 2.kursa studenti, studiju kursa “Pedagoģiskā pilnveide rekreācijā” ietvaros, 9.novemrī, rīkoja gadskārtējo Mārtiņdienas pasākumu Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Pasākumā piedalījās 26 specializācijas studenti, kā arī studiju kursa vadītāja docente Ingrīda SMUKĀ un Slēpošanas katedras vadītāja, profesore Daina KRAUKSTA.

Pasākuma laikā studenti guva praktiskās iemaņas pasākumu organizēšanā un vadīšanā, kā arī iepazinās  latviešu tautas tradīcijām un paražām. Organizatori pasākuma saturā iekļāva dažādas aktivitātes - tautas ieražu svētkiem atbilstošas rotaļas un spēles, kā arī maskošanās aktivitātes. Pasākuma laikā, varēja mēroties spēkiem “Gaiļu cīņās”, demonstrēt attapību mīklu minēšanā, kā arī baudīt karstu tēju, ar speķa raušiem, un organizatoru gatavoto ābolmaizi.

Liels PALDIES visiem dalībniekiem un Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja administrācijai un darbiniekiem par atsaucību un sirds siltumu!

Informācija sagatavoja:
LSPA docente Ingrīda Smukā
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv