Latviju Eiropas Kristīgās sporta savienības konferencē pārstāvēja 5 dalībnieki Drukāt
Otrdiena, 14 novembris 2017 12:34

Austrijas konference junijs 2017 medium

2017. gada jūnijā Eiropas Kristīgās sporta savienības konferencē Austrijas galvaspilsētā Vīnē piedalījās 300 cilvēku no 42 valstīm, tajā skaitā 5 dalībnieki no Latvijas – LSPA sporta kapelāni Raimonds Mežiņš un Gunita Tālberga, topošais florbola treneris Mārtiņš Svitka, vieglatlēts Raivis Garoza un sporta kapelāne, Madonas BJC tūrisma pulciņa vadītāja Nataļja Peļepeca.

Dalībniekiem tika atgādinātas Dieva Vārda patiesības no Jesajas grāmatas 40. nodaļas par to, kāds ir dzīvais Dievs, kuram ticam, un cik daudz pārāks un spēcīgāks Viņš ir par jebkuru elku. Tādēļ ikviens dalībnieks tika aicināts pārbaudīt savu sirdi, lai lūgšanā atteiktos no visiem saviem elkiem, noliekot tos Dieva troņa priekšā. Caur lekcijām, darbu diskusiju grupās, pieredzes spēlēm un sporta aktivitātēm bija iespēja pārdomāt dažādas sportā un ticības dzīvē aktuālas tēmas. Konferences noslēguma vakarā visi iesaistījās kopīgā aizlūgšanā par Eiropas valstīm.

"Atgriežoties un paliekot mierā, jūs taptu izglābti, mierā un paļāvībā jūs atrastu spēku, bet jūs negribat!" (Jes. 30:15)

"Vai tu to nezini, vai tu to neesi dzirdējis? Mūžīgais Dievs ir Tas Kungs, kas radījis zemes galus. Viņš nepiekūst un nenogurst, Viņa gudrība ir neaptverama. Viņš nogurušajiem dod spēku un vairo stiprumu nespēcīgajiem." (Jes. 40:28-29)

Video no konferences skaties šeit.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv