Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes AR ES FONDU ATBALSTU, LSPA ATTĪSTĪS IZPĒTES CENTRU VESELĪBAS APRŪPEI SPORTĀ
AR ES FONDU ATBALSTU, LSPA ATTĪSTĪS IZPĒTES CENTRU VESELĪBAS APRŪPEI SPORTĀ Drukāt
Pirmdiena, 13 novembris 2017 08:59

LSPA foto

STEM logo

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors Jānis ŽĪDENS 10.novembrī parakstījis līgumu ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA), kas paredz no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem modernizēt LSPA STEM (zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātikas, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas) studiju programmas veselības aprūpē.

“LSPA par 834 831 eiro Augstskolā renovēs šobrīd mazāk efektīvi apgūtās LSPA telpas, lai tās izmantotu kvalitatīvai augstskolas darbības nodrošināšanai un izveidotu jaunu “Veselības aprūpes sportā izpētes centru”. Mērķi ir stiprināt Akadēmijas pētniecisko un inovatīvo kapacitāti veselības aprūpes bakalaura un maģistra studiju programmās “Fizioterapija” un “Veselības aprūpes speciālists sportā”, lai darba tirgum labāk sagatavotu atbilstošas kvalifikācijas speciālistus fizioterapijas jomā,” skaidroja J.Žīdens.

Projekts tiks īstenots līdz 2019.gada jūnijam.

Augstskola projekta ietvaros STEM studiju programmu vajadzībām varēs attīstīt infrastruktūru, uzlabot LSPA centrālās ēkas telpas, iegādāties iekārtas, aparatūru, datortehniku, inventāru un attīstīt modernu studiju un zinātniskās izpētes darba vidi.

LSPA projekta īstenošanai pieejamo finansējumu ir noteicis Ministru kabinets. Projekta kopējās izmaksas ir 834 831 EUR, kur 125 224,65 EUR ir valsts budžeta finansējums un 709 606,35 EUR ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums.

ERAF atbalsts pētniecības iestādēm un augstskolām paredzēts plānošanas dokumenta - Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.1.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt modernizēto STEM, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas, studiju programmu skaitu" ietvaros.

Projekta “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv