Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI KURZEMĒ KĀRTO IESKAITI STUDIJU KURSĀ "EKSKURSIJU ORGANIZĒŠANA UN GIDA DARBĪBA"
LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI KURZEMĒ KĀRTO IESKAITI STUDIJU KURSĀ "EKSKURSIJU ORGANIZĒŠANA UN GIDA DARBĪBA" Drukāt
Pirmdiena, 06 novembris 2017 10:27

20171104 120126

Rekreācijas specializācijas 4.kursa studenti, 4.novembrī, studiju kursa "Ekskursiju organizēšana un gida darbība" ietvaros, rīkoja mācību ekskursiju "Saldā dzīve Kurzemes gaumē". Ekskursijas maršruts: Rīga-Saldus-Kuldīga-Rīga. Ekskursijā piedalījās 30 Rekreācijas kvalifikācijas studenti un studiju kursa vadītāja, docente Ingrīda Smukā.

Saldū, ekskursijas dalībnieki iepazinās ar Jāņa Rozentāla Vēstures un mākslas muzeja ekspozīciju, makslinieka dzīves gājumu un viņa agrīnās daiļrades oriğināldarbiem. Kā nākamo objektu Saldū, ekskursanti apmeklēja Saldus pārtikas kombinātu, kur praktizējās „Gotiņas” konfekšu ietīšanā, kā arī caur pieredzes stāstiem un informatīvo video, iepazinās ar  konfektes "Gotiņa" saldās garšas noslēpumu. 

Talāk ekskursijas maršruts vijās gar Turlavas pilskalnu un aizvijās līdz Latvijas Pērlei, pilsētai ar diviem Rātsnamiem – Kuldīgai.

Kuldīgā ekskursijas dalībniekus gaidīja gardas pusdienas pēc kurām tika iepazītas Kuldīgas vecpilsētas klusās ieliņas, baudīta Kuldīgas daba, Ventas Rumbu, Alekšupītes dzirnavas un Vecais Kuldīgas tilts.

Visa maršruta garumā 4.kursa studenti bija sarūpējuši informatīvo stāstījumu autobusa braucieniem, iekļaujot apdzīvotās vietas un pilsētas, caur kurām devās autobuss. Lai īsinātu laiku autobusā, bija iespēja piedalīties dažādās jautrās aktivitātēs. Ekskursija izvērtās interesanta un pozitīvām emocijām bagāta.

4.kurss sāka lielu PALDIES visiem, kas piedalījās un atbalstīja ekskursiju! 

Informāciju sagatavoja:
LSPA 4.kursa studente
Dace Ziemele, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv