Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA KOMANDAI 1.VIETA SPORTA TŪRISMA SACENSĪBĀS “RUDENS KAUSS”
LSPA KOMANDAI 1.VIETA SPORTA TŪRISMA SACENSĪBĀS “RUDENS KAUSS” Drukāt
Otrdiena, 17 oktobris 2017 10:05

20171015 124244 214. un 15. oktobrī LSPA sporta tūrisma komandas studenti - Luīze BEBRIŠA FEDOTOVA, Ance Anete FIMBAUERE un Emīls Jānis NEMŠE, izcīnījuši 1.vietu Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federācijas čempionāta 5.posma sacensībās “Rudens kauss”.

Individuālajā tehnikā, vīriešu konkurencē, godpilno 1.vietu ieguva Emīls Jānis Nemše (2.kurss), bet sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja – Luīze Bebriša Fedotova (4.kurss) un 3.vietu Ance Anete Fimbauere (2.kurss).

Misā, Vecumnieku novadā, sacensības notika trīs disciplīnas – tūrisma kontroles kombinētais pārgājiens, individuālā tūrisma šķēršļu joslā un komandas tūrisma šķēršļu joslā. Sacensībās piedalījās 18 komandas, sākot no jaunākās līdz pieaugušo grupai,.

Sarežģītākā no disciplīnām bija tūrisma kontroles kombinētais pārgājiens ar 14 tūrisma tehnikas uzdevumiem. LSPA komanda, lietum un vējam nerimstot, veica vairāk nekā 30 km. Otrajā dienā sacensību dalībnieki startēja vieglākā disciplīnā – komandas un individuālā tūrisma šķēršļu josla. Tomēr iepriekšējās dienas fiziskā slodze lika sevi manīt.

Paldies par atbalstu LSPA Sporta kluba priekšsēdētājam Sergejam SAULĪTEM un LSPA saimniecības direktorei Valdai KURSAI par atbalstu sacensību dalībniekiem!

Informāciju apkopoja LSPA komandas kuratore,
LSPA docētāja Inga Liepiņa
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv