Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes KARJERAS NEDĒĻAS IETVAROS RĪGAS 29.VIDUSSKOLAS SKOLĒNI APMEKLĒ LSPA
KARJERAS NEDĒĻAS IETVAROS RĪGAS 29.VIDUSSKOLAS SKOLĒNI APMEKLĒ LSPA Drukāt
Pirmdiena, 16 oktobris 2017 14:09

IMG 8172

16.oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) viesojās Rīgas 29.vidusskolas 11. un 12. klašu skolēni. Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra KURKINAITE  iepazīstināja skolēnus ar Akadēmijas studiju programmām un nosacījumiem studiju uzsākšanai programmā „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”, kā arī atbildēja uz skolēnus interesējošajiem jautājumiem.

Skolēni LSPA devās izglītojošā ekskursijās pa Akadēmijas telpām, apskatīja sporta zāles, LSPA stadionu, šautuvi un vieglatlētikas manēžu.

Karjeras nedēļas mērķis ir palīdzēt skolēniem izvēlēties nākamo profesiju un izglītības ceļu atbilstoši savām spējām, interesēm un iespējām. Karjeras dienas organizēšanu nodrošina skolas ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes atbalstu.

Paldies Rīgas 29.vidusskolas sporta skolotājai Aleksandrai LAZUTENKOVAI (LSPA absolvente) par ieteikumu apmeklēt mūsu Augstskolu!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv