Uz sākumu Jaunumi Studentiem STIPRS LIETUS REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTUS NEATTUR NO DOŠANĀS MUKLĀJĀ
STIPRS LIETUS REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTUS NEATTUR NO DOŠANĀS MUKLĀJĀ Drukāt
Ceturtdiena, 12 oktobris 2017 10:26

IMG 7489 2No 7. – 8. oktobrim norasinājās divu dienu mācību kājnieku pārgājiens „Viss sākās ar purvu…”, kuru organizēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 3. kursa Rekreācijas kvalifikācijas studenti sadarbībā ar Slēpošanas katedra docenti Ingu LIEPIŅU. Neraugoties uz īpaši lietaino un vējaino laiku, tā dalībnieki nogāja 33 kilometrus garu maršrutu pa Ķemeru Nacionālo parku.

Pārgājiena pirmajā dienā tika pievarēts 23 kilometru garš pārgājiena maršruts. Tā laikā apskatīts Ķemeru Nacionālo parka Zaļais purvs, Zaļā taka, Zaļā kāpa, Vēršupīte, Kaņieru pilskalna taka, ar ezera skatu platformu, kā arī Raganu purvs, Svēto Pētera un Pāvila pareizticīgā baznīca un Ķemeru evaņģēliski luteriskā draudzes baznīca. Nakšņošana notika Ķemeru vidusskolā, kur dalībniekus sagaidīja siltas vakariņas un dažādas vakara rekreatīvas aktivitātes.

Noslēdzošajā pārgājiena dienā dalībniekus sagaidīja stipri lietaina diena, bet tas neapturēja dalībniekus turpināt piedzīvojumu un doties ceļā, iepazīstot dūņu reģenerācijas dīķi, Slokas ezera putnu torni un Akaču ezeru. Starp apskates punktiem dalībnieki piedalījās aktivitātēs - mīklu minēšanā un grupas vienojošā spēlē. Šajā dienā tika mēroti gandrīz 10 kilometri, pārgājienam noslēdzoties Kūdras dzelzceļa stacijā.

Pārgājienā piedalījās 20 dalībnieki, tai skaitā profesore Daina Krauksta, docentes Inga Liepiņa un Ingrīda Smukā, kā arī 2 ERASMUS+ apmaiņas programmas studenti no Portugāles.

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursa studentes - Elena Vecmane un Sintija Kovaļevska
Foto: 3.k. students Jēkabs Bitenieks

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv