Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA SPORTA NOZARES BIBLIOTĒKĀ VIESOJĀS AKREDITĀCIJAS KOMISIJA
LSPA SPORTA NOZARES BIBLIOTĒKĀ VIESOJĀS AKREDITĀCIJAS KOMISIJA Drukāt
Ceturtdiena, 12 oktobris 2017 11:54

IMG 8148

12. oktobrī notika LSPA Sporta nozares bibliotēkas akreditācija, kas notiek reizi 5 gados. Bibliotēkas akreditācijas komisija vērtēja Augstskolas bibliotēkas atbilstību vietējas nozīmes bibliotēkas statusam, iepazīstoties ar grāmatu krājumu, bibliotēku pakalpojumu klāstu apmeklētājiem, kā arī vērtējot IT nodrošinājumu, infrastruktūru un telpu vizuālo izskatu.

Bibliotēku akreditācijas  gaitā komisija norādīja uz darba jomām, kurām būtu jāpievērš  lielāka uzmanība, jo īpaši uzsverot nepieciešamību aktīvāk strādāt pie krājuma saturiskās analīzes, veidojot to racionālu un mūsdienīgu. Īpaši atzinīgi komisija novērtēja paveikto darbu pie bibliotēkas krājuma elektroniskā kataloga izstrādes un pilnveidošanas bibliotēku informācijas sistēmā ALISE.

Komisijas locekļi, tiekoties ar LSPA Sporta nozares bibliotēkas vadītāju Margaritu ZAĻŪKSNI, LSPA rektoru Jāni ŽĪDENU un studiju prorektori Andru FERNĀTI, atzīmēja, ka bibliotēka ir sagatavota akreditācijas procesam, būtiski atjaunotas un renovētas telpas, kā arī aicināja neapstāties pie jau sasniegtā, īpaši uzsverot nepieciešamību nodrošināt iespēja bibliotēkas darbiniekiem profesionāli pilnveidoties.

Par bibliotēkas atbilstību akreditācijas prasībām tiks sagatavots akreditācijas komisijas atzinums, kuru šā gada novembrī apstiprinās Latvijas Bibliotēku padome.

Latvijas Bibliotēku padomes izveidotā Bibliotēku akreditācijas komisija veic Latvijas bibliotēku akreditāciju, kuras kārtība ir noteikta Bibliotēku likumā un Ministru kabineta noteikumos Nr.709 "Bibliotēku akreditācijas noteikumi". Latvijas Bibliotēku padome ir apstiprinājusi Bibliotēku akreditācijas komisijas nolikumu un Bibliotēku akreditācijas komisijas sastāvu.

IMG 8143

IMG 8150

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv