Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDI VADĪS 3.KURSA STUDENTE ELĪNA MĀRTIŅA
LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDI VADĪS 3.KURSA STUDENTE ELĪNA MĀRTIŅA Drukāt
Ceturtdiena, 05 oktobris 2017 13:38

Elina MartinaLSPA Studentu pašpārvaldes (SP) darbu turpmāko gadu vadīs profesionālās bakalaura programmas "Sporta zinātne” 3.kursa studente Elīna MĀRTIŅA, bet viņas vietnieces būs bakalaura programmas "Fizioterapija" 2.kursa studentes Adrianna PUTNIŅA un Ilona CEPLE.

Pēc kandidātu uzklausīšanas, Elīna, Adrianna un Ilona ar vienprātīgu lēmumu tika ievēlēti SP amatos.

Arī Studiju departamenta vadītājs, asoc.prof. Ivars KRAVALIS jaunajām vadītājiem novēlēja veiksmi un izdošanos, attīstot un pilnveidojot studentu dzīvi LSPA.

Šajā studiju gadā SP Kultūras virzienu vadīs Beāte Betrise Konrade (1.kurss, Sporta zinātne), Finanšu virziena vadītājas pienākumus veiks Jūlija Bajāriete (1.kurss, Sporta zinātne), Sabiedrisko attiecību un IT virziena vadītājs būs Emīls Gaismiņš (1.kurss, Sporta zinātne), bet Akadēmiskais virziena vadītāja būs Spīdola Martinsone (1.kurss, Sporta zinātne).

Paldies LSPA studentiem, kuri atrada laiku piedalīties SP vēlēšanās!

Savukārt jaunajai pašpārvaldei, lai veiksmīga studējošo interešu pārstāvēšana Augstskolā un LSPA Senātā, lai labie darbi sekmē Akadēmijas reputācijas izaugsmi!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar Emīlu Gaismiņu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv