Uz sākumu Jaunumi Studentiem LĪDZ 30.OKTOBRIM LSPA STUDENTI–SPORTISTI AICINĀTI PIETEIKTIES LSFP STIPENDIJĀM
LĪDZ 30.OKTOBRIM LSPA STUDENTI–SPORTISTI AICINĀTI PIETEIKTIES LSFP STIPENDIJĀM Drukāt
Ceturtdiena, 05 oktobris 2017 13:52

LSFP logo krasas-0-400x300Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) izsludinājusi ikgadējo studentu-sportistu pieteikšanos Sporta stipendijām, ar mērķi sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot sportu ar studijām. Pieteikšanās notiek līdz 30. oktobrim.

Piesakoties dalībai stipendiju konkursā, pretendentam līdz 2017. gada 30. oktobrim LSFP e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  jānosūta un dokumentu parakstītie oriģināli jāiesniedz vai pa pastu jāatsūta LSFP birojam, kas atrodas Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6B, Rīgā, LV-1013.

Iesniedzamie dokumenti:
1. aizpildīta pieteikuma veidlapa;

2. augstākās izglītības iestādes apliecināts sekmju izraksts par iepriekšējo studiju gadu, vai izziņa no augstskolas, pretendentiem, kuri uzsākuši studijas jebkura līmeņa 1.kursā;

3. attiecīgās sporta veida federācijas apliecināts labāko sportisko sasniegumu saraksts no 2016. gada 1. septembra līdz 2017. gada 31. augustam, norādot sacensību nosaukumus, to norises datumus, vietu, pretendenta ieņemtās vietas, kopējo valstu un dalībnieku skaitu attiecīgajā disciplīnā vai svaru kategorijā, tai skaitā, norādot labākos startus Latvijas Augstskolu sporta savienības rīkotajās Latvijas Universiādes sacensībās savos sporta veidos.

Konkursa nolikums, kā arī pieteikuma un sportisko sasniegumu veidlapas pieejamas šeit

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv