Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA STARPTAUTISKAJĀ REKREĀCIJAS VASARAS SKOLĀ MEKLĒ ATBILDES JAUTĀJUMAM - KĀ MĀCĪT UN KĀ MĀCĪTIES REKREĀCIJAS AKTIVITĀTES?
LSPA STARPTAUTISKAJĀ REKREĀCIJAS VASARAS SKOLĀ MEKLĒ ATBILDES JAUTĀJUMAM - KĀ MĀCĪT UN KĀ MĀCĪTIES REKREĀCIJAS AKTIVITĀTES? Drukāt
Otrdiena, 26 septembris 2017 09:10

20170910 104656

No 8.  līdz 14. septembrim Madonā, aktīvās atpūtas un sporta centrā “Smeceres sils”, jau astoto reizi norisinājusies rekreācijas sporta veidu starptautiskā vasaras skolo „OSRESS 2017”, šogad ar devīzi “Kā mācīties un kā mācīt rekreācijas aktivitātes”.

Šogad Smeceres silā pulcējās 25 studenti un pasniedzēji no 5 valstu– Latvijas, Zviedrijas, Spānijas, Polijas un Lietuvas augstskolā.

Vasaras skolas mērķis ir sekmēt pieredzes apmaiņu un profesionālo izaugsmi sporta speciālistiem un studentiem rekreācijas jautājumos, kā arī veicināt neformālo izglītību, izglītošanās procesā, vienlīdzīgi iesaistot gan studentus, gan pasniedzējus.

Nodarbību laikā, caur dažādām aktivitātēm, dalībnieki mācījās viens no otra, guva nepieciešamo profesionālo pieredzi un zināšanas, lai veiksmīgi strādātu aktīvās atpūtas un rekreācijas jomā savās valstīs.

Piecu dienu programmā nometnes dalībnieki piedalījās teorētiskās un praktiskās nodarbības. Divas dienas no programmas dalībnieki pavadīja ārpus Smeceres sila bāzes. Vasaras skolas dalībnieki devās laivu braucienā pa applūdušo Aiviekstes upi, kā arī  kājnieku pārgājienā pa Madonas pilsētu un tās apkārtni, apskatot Madonas nozīmīgākās vēstures, sporta un aktīvās atpūtas vietas.

Šī gada Vasaras skolas organizāciju uzņēmās LSPA docētāji  - Juris Grants, Ivars Kravalis, Ingrīda Smukā, Inta Bula-Biteniece, Kalvis Ciekurs un Intars Nikonovs. Vasaras skolā piedalījās arī Slēpošanas katedras docētājas Ligita Indriksone, Baiba Smila un Inga Liepiņa, kuras apmainījās ar pieredzi dažādos āra aktivitāšu jautājumos.

2018.gadā OSRESS komandu uzņems Portugāles kolēģi. Līdz šīm vasaras skolas notikušas Polijā, Spānijā un Latvijā.

Plašāka informācija par Vasaras skolas programmu: www.osress.weebly.com

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209   
sadarbībā ar LSPA Slēpošanas katedras lektoru Intaru Nikonovu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv