Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes AR STUDENTU ČEMPIONĀTU ŠAHĀ ATKLĀS LATVIJAS UNIVERSIĀDES 28.SEZONU!
AR STUDENTU ČEMPIONĀTU ŠAHĀ ATKLĀS LATVIJAS UNIVERSIĀDES 28.SEZONU! Drukāt
Piektdiena, 13 oktobris 2017 14:20

Universiade 2017Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) 28.oktobrī, dos startu Latvijas Universiādes 28.sezonai. Sezona sāksies ar studentu čempionātu šahā, kas no pulksten 11.00 risināsies Latvijas Šaha federācijas telpās (Rīgā, Maskavas ielā 32/4). Savukārt 29.oktobrī notiks studentu sacensības pludmales volejbolā, kas tradicionāli risināsies Rīgā, “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā.

LASS Latvijas Universiādes 28. sezonu organizē sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP), Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), Latvijas Olimpisko komiteju (LOK), sporta veidu federācijām un Latvijas augstskolām.

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA PAR SACENSĪBU NORISI

Studiju gada ietvaros Latvijas augstskolu studentiem būs iespēja startēt un pārstāvēt savu augstskolu 26 sporta veidos, lai  sacenstos kā par individuālām uzvarām, tā arī par stiprākās augstskolas titulu un Latvijas Universiādes kopvērtējuma kausu.

Šogad LASS sadarbībā ar sporta veidu federācijām un Latvijas augstskolām rīkos 15 Universiādes sacensības: pludmales volejbolā, regbijā, florbolā, peldēšanā, spiešanā guļus, galda tenisā, slēpošanā, badmintonā, svarbumbu celšanā, telpu futbolā, futbolā 7:7, basketbolā, frisbijā, volejbolā, vieglatlētikā. Savukārt Latvijas studentu čempionāti tiks organizēti 11 sporta veidos - šahā, taekvondo, spēka trīscīņā, svarcelšanā, boksā, džudo, kikboksā, brīvajā cīņā, zolē, orientēšanās sportā un estētiskajā vingrošanā.

Aicinām klātienē atbalstīt Latvijas augstskolu studentus visas sezonas garumā!

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv