Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA PĀRSTĀVJI BALTKTIEVIJĀ PAPILDINA ZINĀŠANAS REKREATĪVAJĀ TŪRISMĀ
LSPA PĀRSTĀVJI BALTKTIEVIJĀ PAPILDINA ZINĀŠANAS REKREATĪVAJĀ TŪRISMĀ Drukāt
Otrdiena, 03 oktobris 2017 07:49

20170930 111540 2LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras pārstāvji no 27.līdz 30.septembrim piedalījās Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātes organizētajā starptautiskajā tūrisma festivālā, kur trīs dienu garumā papildināja un dalījās zināšanās par rekreatīvo tūrismu.

LSPA festivālā pārstāvēja Rekreācijas programmas vadītāja, docente Ingrīda Smukā un rekreācijas kvalifikācijas otrā kursa studenti Ance Anete Fimbauere un Emīls Jānis Nemše.

Festivāls norisinājās Vitebskas apgabala Braslavas pilsētas tuvumā. Tajā piedalījās 70  Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātes otrā kursa Tūrisma novirziena studenti un pārstāvji no ārvalstīm. Festivāla laikā tā dalībnieki organizēja dažāda līmeņa rekreatīvas brīvdabas sacensības sporta un radošajos virzienos, kā arī nostiprināja komandu sadarbības iemaņas. Festivāla dalībnieki arī iepazina Braslavas rajona rekreācijas iespējas – Braslavas Nacionālo parku un lielāko ezeru sistēmu Baltkrievijā „Braslavas ezeri”.

Vizītes laikā LSPA pārstāvji iepazinās ar studiju organizēšanas procesu  Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātē, kā arī ar prakšu - pārgājienu, nometņu, organizēšanu. 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar Ingrīdu Smuko

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv