Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes OLIMPISKAJĀ DIENĀ SPORTO 196 LSPA STUDENTI UN DOCĒTĀJI
OLIMPISKAJĀ DIENĀ SPORTO 196 LSPA STUDENTI UN DOCĒTĀJI Drukāt
Piektdiena, 22 septembris 2017 17:20

IMG 7739

22. septembrī visā Latvijā un arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) ar sportiskām aktivitātēm atzīmēta Olimpiskā diena 2017. Tajā 196 studenti un akadēmijas darbinieki veica rīta vingrošanu un apliecināja savu veiklību komandu āra aktivitātēs.

Olimpiskās dienas rītā studenti pulcējās LSPA stadionā, kur visus uzrunāja Olimpiskais čempions kanoe airēšanā, LSPA absolvents, Saeimas deputāts un Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents Ivans KLEMENTJEVS, kā arī LSPA Sporta kluba valdes priekšsēdētājs Sergejs SAULĪTE. Pēc Latvijas Olimpiskas himnas atskaņošanas, olimpiskā karoga pacelšanas un starta sagaidīšanas radio ēterā, 1.kursa studenti, mūzikas ritmā, pārējiem Olimpiskās dienas dalībniekiem ierādīja vingrojumus, ko tajā brīdī izpildīja Olimpiskās dienas dalībnieki visā Latvijā.

Pēc kopīgās vingrošanas 17 Akadēmijas audzēkņu komandas sāka sacensības komandu āra aktivitātēs, tūrisma šķēršļu joslās,  komandu sadarbības aktivitātēs, foto orientēšanās sportā un diska golfā. Aktivitātes komandām sarūpēja LSPA Slēpošanas katedras docētāji sadarbībā ar studentiem.

Katrs rīta vingrošanas kompleksa izpildītājs saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta parakstītu Sertifikātu. Savukārt āra aktivitāšu uzvarētājas komandas apbalvoja ar diplomiem un LSPA pārsteiguma balvām.

Pasākumu Latvijā rīko Latvijas Olimpiskā komiteja. Šogad pasākums notika 563 norises vietās visā Latvijā, kas kopā pulcēja vairāk nekā 136 000 dalībniekus no 97 Latvijas novadiem un pilsētām.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv