22. SEPTEMBRĪ LSPA NOTIKS AUGSTSKOLU SPORTA SAVIENĪBAS SEMINĀRS STUDENTU SPORTA TRENERIEM UN SPORTISTIEM Drukāt
Trešdiena, 13 septembris 2017 11:05

LASS sem 2016Piektdien – 22.septembrī, atzīmējot starptautisko Studentu sporta dienu, Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) sadarbībā ar Latvijas Sporta federācijas padomi un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) organizēs semināru “Treneru un augstu sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide”, kas domāts Latvijas Augstskolu sporta savienības biedriem un studentu sporta kustības dalībniekiem - treneriem un sportistiem. Pieteikšanās semināram līdz 20.septembrim.  

Semināra saturs: lekcijas - treniņu uztura tendences (RSU docētāja Sporta un uztura katedrā Māra GRUNDMANE); informācija par antidopinga aktualitātēm (Valsts sporta medicīnas centra Antidopinga nodaļas pārstāve Vieda LŪSA); Psiholoģiskā sagatavotība startam (LASS prezidente, LSPA profesore Agita ĀBELE).

Papildus semināram, tā dalībnieki varēs skatīt foto izstādi - “STUDENTI SPORTO 2017”, kas veltīta 2017.gada Pasaules vasaras un ziemas Universiādēm, kā arī XXXIII SELL studentu spēlēm, kas šā gada pavasarī norisinājās Rīgā. Foto izstāde veltīta starptautiskajai Studentu sporta dienai. 

Norise: Seminārs notiks LSPA, Rīgā, Brīvības gatve 333, 6.stāva 606.telpā. Semināra sākums 2017.gada 22.septembrī, plkst. 9.00 (Reģistrēšanās no 8.30 – 9.00).

Dalībnieki semināra noslēgumā saņem LSPA profesionālās pilnveides kursu beigšanas apliecību, kura akceptēta treneru sertifikācijas procesā.  

SEMINĀRA DARBA PROGRAMMA

Pieteikšanās semināram līdz 2017.gada 20.septembrim (vietu skaits ierobežots). LASS biedriem un starptautiskās studentu sporta kustības dalībniekiem seminārs ir bez maksas; citiem interesentiem dalības maksa 30 EUR.

Pieteikties, zvanot - 29365036, vai rakstot e-pastā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Piesakoties jānorāda dalībnieka personas kods.

Plašāka informācija www.studentusports.lv

LASS izpilddirektore Kristīne Karašniece
Tel.- 29365036

Seminars 0206

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv