Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI PULCĒJAS HĒRAKLA SVĒTKOS. FOTO
LSPA STUDENTI PULCĒJAS HĒRAKLA SVĒTKOS. FOTO Drukāt
Sestdiena, 02 septembris 2017 22:33

IMG 7430 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti, darbinieki un viesi 1.septembrī pulcējās Akadēmijas Vieglatlētikas manēža jauno studentu svētkos - "Hērakla svētki 2017", lai atzīmētu studiju gada sākumu.

Jaunā studiju gada sākumu atzīmēja 212 LSPA jaunie studenti  - 151 topošais sporta speciālists un 61 fizioterapeits, pilna laika klātienes bakalaura studiju programmās. Ar Hēraklu tikās arī iepriekšējo gadu studenti, Akadēmijas un katedru vadība, docētāji.

Klātesošos sveica LSPA rektors, profesors Jānis ŽĪDENS. Uz Zinību dienas pasākumu bija ieradušies un ar studentiem un vadību tikās Saeimas Sporta apakškomisijas deputāts Aivars MEIJA, visu laiku labākais Latvijas svarcēlājs, tagad Latvijas Svarcelšanas federācijas prezidents Viktors ŠČERBATIHS, 2000. gada Sidnejas olimpisko spēļu bronzas medaļnieks džudo, Latvijas Džudo federācijas prezidents Vsevolods ZEĻONIJS, Latvijas Cīņas federācijas prezidents Dzintars URBANČIKS, Latvijas Boksa federācijas prezidents Nils ŽURAVĻOVS, Latvijas Kikboka federācijas prezidents Vladimirs JERŠOVS, Latvijas Taekvondo federācijas prezidents Hermanis MOČAĻINS, Latvijas Karatē federācijas prezidents Leonīds VASIĻJEVS.

Svinīgo pasākumu šogad organizēja LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar LSPA Sporta klubu un studentiem.

Pasākumu vadīja LSPA doktorants Aleksandrs ASTAFIČEVS un 4.kursa studente Kitija SEŅKĀNE, Hērakla lomā iejutās LSPA absolvents, starptautiskus panākumus guvušais bodibildinga atlēts Roberts FIŠERS

Hērakls, sadarbībā ar studentiem un docētājiem, LSPA  1.kursa septiņām grupām sarīkoja dažādus prāta un veiklības pārbaudījumus, kas veicināja studentu savstarpējo iepazīšanos un katras grupas saliedēšanos.

Studentus un docētājus īpaši pārsteidz Aivara VISOCKA - Latvijā titulētākā bodibildinga pārstāvja, krāšņais priekšnesums, kuru A.Visockis demonstrēja, atzīmējot savu 60 gadu jubileju.

Pasākumu ar saviem priekšnesumiem papildināja arī dažādi sportiski priekšnesumi, kurus sagatavoja LSPA karsējmeitenes, Motokrosa un Hello Velo studija kopā docētāju Dinu DANNI, kā arī taekvondo, džudo, kikboksa un citu cīņas veidu paraugdemonstrējumi. Īpašu uguns šova paraugdemonstrējumu rādīja LSPA absolvējušie Niks LEMEŠEVSKIS un Kristaps PLONIS.

Tālāk sekoja 1.kursa zvēresta nodošana Hēraklam par labu uzvedību Akadēmijā un studentu viesnīcā, par cītīgām studijām un aktīvu sportošanu, par cieņu pret kursa biedriem un dalīšanos ar iegūtajām zināšanām ar citiem.

„Hērakla Svētku” galvenais mērķis ir pirmā kursa  studentus "iesvētīt" un uzņemt augstskolas studentu kolektīvā, iepazīstināt ar studiju biedriem un LSPA vadību, kā arī dot īsu ieskatu gaidāmajā studiju procesā no pieredzējušāku kolēģu skata punkta.

Īpašs paldies jāsaka svētku atbalstītājiem – fitnesa klubiem “Owl Gym” un “Move Gym”, Rēzeknes Gaļas kombinātam, atpūtas klubam “Paldies Latiņam”, uzņēmumam “Delfin Group” un sporta uztura internetveikalam “Baker Nutrition”, par sarūpētajām balvām un suvenīriem svētku dalībniekiem.

Sirsnīgs un silts PALDIES, par aktīvu un entuziasma pilnu iesaistīšanos pasākuma organizēšanā un nodrošināšanā, LSPA profesoram Leonīdam ČUPRIKAM, docentei Aleksandrai ČUPRIKAI un docentam Sergejam SAULĪTEM.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv