Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PROFESORU PADOME IEVĒL DEVIŅUS PROFESORUS UN ASOCIĒTOS PROFESORUS
LSPA PROFESORU PADOME IEVĒL DEVIŅUS PROFESORUS UN ASOCIĒTOS PROFESORUS Drukāt
Ceturtdiena, 31 augusts 2017 15:05

IMG 7376

30.augustā LSPA Profesoru padome, izvērtējot deviņu docētāju akadēmisko darbu, konkursa kārtībā, par profesori pirmo reizi ievēlēja peldēšanas eksperti Jeļenu SOLOVJOVU un sporta psiholoģijas speciālisti Žermēnu VAZNI. Savukārt par asociētajām profesorēm pirmo reizi ievēlēja Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētājas Antru GULBI un Intu BULU-BITENIECI, kā arī Vadības un komunikācijas zinātnes katedras docētāju Ievu RUDZINSKU.

Atkārtoti profesora amatā ievēlēts Informātikas un biomehānikas katedras vadītājs Jānis LANKA, kāarī par asociētajiem profesoriem Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras speciālisti Ivars KRAVALIS un Baiba SMILA; Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras docētāja Zane PAVĀRE.

LSPA Senāts, 31.augustā, izvērtējot amata kandidātus uz vakantajām katedru vadītāju vietām un akadēmiskā personāla amatiem, nolēma, ka arī turpmākos 5 gadus Peldēšanas katedru vadīs tās līdzšinējais vadītājs, asociētais profesors Imants UPĪTIS, Vadības katedru – docente Signe LUIKA, Vieglatlētikas katedru – profesore Ilze AVOTIŅA. LSPA Smagatlētikas katedras lektore Aleksandra ČUPRIKA turpmākos sešus gadus darbosies docentes amatā. Vingrošanas katedrā par lektoriem ievēlēti Svetlana AŅISIMOVA un Dins DANNE, bet par asistentu Deniss SAVČENKO; par asistentu Sporta spēļu katedrā ievēlēts Kristaps SLAIDIŅŠ. Savukārt par vadošajām pētniecēm ievēlētas asoc. prof. Inta BULA-BITENIECE un docente Irēna DRAVNIECE, par pētnieci Kristīne GORBUNOVA.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv