Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes “LSPA/LIVONIA” REGBIJA MEITENES NEPĀRSPĒTAS ĶĪPSALAS PLUDMALES SMILTĪS
“LSPA/LIVONIA” REGBIJA MEITENES NEPĀRSPĒTAS ĶĪPSALAS PLUDMALES SMILTĪS Drukāt
Pirmdiena, 28 augusts 2017 11:05

Pludmales rugby pludmale Kipsala-9438 2

Rīgas svētku ietvaros “LSPA/Livonia” meiteņu komanda apliecināja savu varējumu pludmales regbijā, uzvarot starptautiskajā turnīrā “Selena kauss”.

Ķīpsalā turnīrs risinājās lieliskos laika apstākļos un labi papildināja Rīgas svētku programmu. “LSPA” meitenes priekšsacīkstēs lika manīt pretiniecēm par savu vēlmi mājup doties ar turnīra galveno balvu. Pirmajā spēlē “livonietes” ar 11:2 pieveica “Imantu”, tad ar 11:1 sarūgtināja viešņas no Kaļiņingradas, ar 8:4 uzvarēja savas sīvākās konkurentes “Selena” un ar 11:00 pārspēja “Jūrmalas” meitenes. 

Finālā “LSPA/Livonia” nācās vēlreiz mērot spēkus ar turnīra rīkotāju pārstāvēm “Selena” regbistēm. Tāpat kā priekšsacīkstēs, “LSPA/Livonia” dāmas bija labākas, uzvarot ar 6:1 un triumfējot visā turnīrā! Par labāko spēlētāju “LSPA/Livonia” rindās atzina Sindiju Širaku.

"Mūsu komandai ir izveidojies sešu, septiņu līderu kodols, kas stabili nostrādā gan septiņnieka, gan piecinieka turnīros. Ļoti ceru, ka šīs un pārējās regbistes neapstāsies izaugsmē un turpinās progresēt. Grūti pat kādu no meitenēm izcelt, jo labi nospēlēja visa komanda. Arī fināls izdevās diezgan skatāms un RK "Selena" nav tā komanda, kas kaut ko atdos bez cīņas vai vienkārši uzdāvinās uzvaru," pēc panākuma teica RFC "Livonia" vadītājs Jānis Zuments.

“LSPA/Livonia” panākums turnīrā Ķīpsalā ir vēl viens apliecinājums veiksmīgajam komandas darbam šajā sezonā. “Livonia” meiteņu komanda šosezon jau izcīnījusi Latvijas kausu regbijā 7 un tās kontā ir uzvaras Latvijas čempionāta pirmajos divos posmos.

Informāciju sagatavoja:
“LSPA/Livonia”
Foto: Zigismunds Zālmanis

 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv