Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 29.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA KLĀTIENES BAKALAURA STUDIJĀM "SPORTA ZINĀTNE" UN “FIZIOTERAPIJA”
29.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA KLĀTIENES BAKALAURA STUDIJĀM "SPORTA ZINĀTNE" UN “FIZIOTERAPIJA” Drukāt
Sestdiena, 05 augusts 2017 08:19

LSPA uznemsana 2017 SZ 2 m29.augustā  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks papilduzņemšana profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmā „SPORTA ZINĀTNE” un “FIZIOTERAPIJA”, pilna laika klātienē. Tā kā valsts budžeta vietas programmā “Sporta zinātne” ir aizpildītas un grupas noformētas, papilduzņemšana notiks studijām par maksu, ar tiesībām piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām pēc pirmā semestra.

Iepriekšēja pieteikšanās papilduzņemšanai notiek LSPA kancelejā, 2.stāva 200.telpā vai pa telefonu 67543410. Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām skatāma Internetā: http://uznemsana.lspa.lv/, zvanot pa tālruni: 26398856 vai rakstot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Dokumentu pieņemšana studiju programmas “Sporta zinātne” apguvei notiks LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva 223.kabinetā, no pulksten 9:00 līdz 10:00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju studijām jāmaksā - 21 EUR. No maksājuma atbrīvoti bāreņi. Iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā notiks tajā pašā dienā - 29.augustā, no pulksten 10.00, līdzi jāņem sporta tērps.

Savukārt dokumentu pieņemšana studiju programmas “Fizioterapija” apguvei notiks LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva, 223.kabinetā, no pulksten 9:00 līdz 11:00. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju studijām jāmaksā - 21 EUR.

REKVIZĪTI:
Maksātājs: 
vārds, uzvārds, personas kods
Saņēmējs: 
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                 Reģ. Nr: 90000055243
                 Banka: Valsts kase; 
                 Bankas kods: TRELLV22, 
                 Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām pilna laika klātienes nodaļā. Kods 21351 (obligāti uzrādīt beigās).  Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts.

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Turklāt, pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, tiek iegūtas uzreiz divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas. Akadēmijā īstenojamās studiju programmas ir akreditētas līdz 2019.gada 23.maijam. Pilna studiju programmas maksa 2016./17.akadēmiskajam gadam ir 1320 euro,  ar tiesībām katru semestri piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju fizioterapeits ar specializāciju sporta jomā. Akadēmija nopietni strādā pie programmas pilnveides un studiju virziena tālākas attīstības.

Abas programmas ir akreditētas.

Esošie un topošie LSPA studenti, absolvējot Akadēmiju, saņem valsts un starptautiski atzītus augstākās izglītības diplomus.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv