Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA FIZIOTERAPIJAS STUDENTI PRAKTIZĒJAS POLIJAS REHABILITĀCIJAS CENTRĀ
LSPA FIZIOTERAPIJAS STUDENTI PRAKTIZĒJAS POLIJAS REHABILITĀCIJAS CENTRĀ Drukāt
Svētdiena, 30 jūlijs 2017 20:52

IMG-20170728-WA0002

Pieci LSPA studiju programmas “Fizioterapija” studenti - Anna ARNICĀNE, Laura AĻAŠKEVIČA, Armands ŠVĪTIŅŠ, Agnese MEDELE un Evija EGLĪTE, šīs vasaras divus mēnešus, “Erasmus+” prakses mobilitātes ietvaros, strādā Polijā, Opoles rehabilitācijas centrā.

Polijas rehabilitācijas centrā LSPA studenti praktizē traumatoloģijas un ortopēdijas nodaļās, kur darbojas ar dažāda vecuma pacientiem, pielietojot modernas fizioterapijas tehnoloģijas, tai skaitā tādas fizikālās medicīnas metodes, kā hidroterapija, parafīna aplikācijas un dažādus elektroterapijas veidus.

LSPA bakalaura studiju programmas “Fizioterapija” prakses vadītājs Martiņš ČAMPA  no 10. līdz 15. jūlijam apmeklēja studentus Opolē, kā arī tikās ar Opoles Medicīnas skolas fizioterapijas nodaļas vadību, kā arī pastāstīja, ka studenti ar prakses darbu ir apmierināti, neskatoties uz to, ka darba diena sākas jau pulksten 6.00 no rīta: “Starptautiskā prakse ir vērtīga pieredze mūsu studentiem, ar iespēja daļu no studiju prakses veikt ārpus Latvijas. Gandarī arī tas, ka mūsu studenti ir aktīvi darbā un ārpus tā, apceļojot Poliju un blakus esošo Čehiju, kas paplašina jauniešu redzesloku ne tikai profesionālajā jomā, bet arī kultūrvēstures izpētē. 

Savukārt Opoles Medicīnas skolas 4.kursa studente Evelīna KOČA (Ewelina Koch) šovasar ieradusies fizioterapijas praksē LSPA. Viņa kopā ar kolēģiem strādā rehabilitācijas centrā "Baltezers" un valsts sociālās aprūpes centra "Rīga" filiālē "Jugla", kā arī no 31.jūlija līdz 6.augustam piedalās starptautiskajā vasaras skolā bērniem ar redzes traucējumiem "Campabilities Baltic -2017". 

LSPA Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras docētāji ar Polijas kolēģiem vienojušies, ka 2017./2018. akadēmiskajā gadā LSPA stdudēs vairāki fizioterapijas studenti no Opoles Medicīnas skolas, “Erasmsus +” mācību mobilitātes ietvaros. 

LSPA sadarbība ar Opoles medicīnas skolas kolēģiem aizsākās 2017. gada martā.

Informāciju sagatavoja: LSPA docētāji Mārtiņš Čampa un Aija Kļaviņa

IMG-20170728-WA0008

IMG-20170728-WA0003

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv