Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTI SPĀNIJĀ VEIC BRĪVPRĀTĪGĀ DARBU PASAULES SPORTA SPĒLĒS SPORTISTIEM AR ORGĀNU TRANSPLANTIEM
LSPA REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTI SPĀNIJĀ VEIC BRĪVPRĀTĪGĀ DARBU PASAULES SPORTA SPĒLĒS SPORTISTIEM AR ORGĀNU TRANSPLANTIEM Drukāt
Piektdiena, 21 jūlijs 2017 07:49

IMG-20170702-WA0014 2No 25.jūnija līdz 2.jūlijam LSPA Rekreācijas kvalifikācijas studenti Linda PURVIŅA, Elēna VECMANE, Lauris KARLUŠAS un Rekreācijas programmas vadītāja, docente Ingrīda SMUKĀ Spānijas pilsētā Malagā, kā brīvprātīgā darba veicēji, piedalījās Pasaules XXI sporta spēles sportistiem ar orgānu transplantiem. Spēļu norisi atbalstīja 200 brīvprātīgie palīgi no 20 valstīm.

Mūsu Akadēmijas pārstāvji veica pienākumus spēļu sagatavošanas un norises laikā.

LSPA docente Ingrīda SMUKĀ: “Darbs šajās spēlēs deva neizmērojamu pieredzi lielu pasākumu organizēšanā, norises nodrošināšanā un cilvēkresursu koordinēšanā. Guvām jaunas zināšanas darbā ar dažādu tautību cilvēkiem, kā arī praktisko darba pieredzi, pilnveidojot komunikācijas un svešvalodu zināšanas – angļu, vācu, spāņu un krievu valodās.”

Pirmsnorises posmā Akadēmijas pārstāvji veica dalībnieku medicīnisko izziņu apkopošanu, dalībvalstu menedžeriem paredzēto telefonu programmēšanu, identifikācijas karšu sagatavošanu, dalībniekiem paredzēto somu sagatavošanu, kā arī dalībnieku akreditāciju sacensībām. Sacensību laikā līdzdarbojās 3km skrējiena, riteņbraukšanas sacensību, dažādu vieglatlētikas disciplīnu  norisē un piedalījās WTG (World Transplant Games) donoru gājienā.

Savukārt sporta spēļu atklāšanas ceremonijā, kas risinājās Malagas vēsturiskā centra sirdī - vēršu cīņu arēnā, mūsu brīvprātīgi sagaidīja dalībniekus un palīdzēja organizēt sporta spēļu dalībnieku gājienu, pavadot  Islandes un Īrijas sportistus delegācijas. 

Spēles organizēja Pasaules Transplantātu sporta spēļu federācija (World Transplant Games Federation) sadarbībā ar Malagas pilsētu. Šogad tajās piedalījās 2200 dalībnieki no 51 valsts.

Sporta spēles sportistiem ar orgānu transplantiem notiek reizi divos gados, dažādās pasaules valstīs..

Nākošās spēles 2019.gadā norisināsies Ņūkāslā, Lielbritānijā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja

Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar Ingrīdu Smuko

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv