Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PIRMAJĀ DOKUMENTU IESNIEGŠANAS DIENĀ STUDIJĀM AKADĒMIJĀ PIETEIKUŠIES 50 STUDĒTGRIBĒTĀJI
PIRMAJĀ DOKUMENTU IESNIEGŠANAS DIENĀ STUDIJĀM AKADĒMIJĀ PIETEIKUŠIES 50 STUDĒTGRIBĒTĀJI Drukāt
Pirmdiena, 17 jūlijs 2017 21:32

IMG 6955 2Kā liecina Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) Studentu uzņemšanas komisijas pieejamā statistika, noslēdzoties pirmajai dokumentu iesniegšanas dienai studijām LSPA pieteikušies 50 reflektanti. Vislielākais studētgribētāju skaits dokumentus iesniedzis studijām bakalaura programmā „Sporta zinātne” – 31 studiju pieteikums. Savukārt studiju programmā „Fizioterapija” saņemti 19 pieteikumi.

Liela motivācija jauniešiem uzsākt klātienes studijas bakalaura programmā "Sporta zinātne" ir piedāvātajai iespējai studēt par valsts budžeta līdzekļiem. Šogad programmā ir vairāk nekā 70 valsts apmaksātas budžeta vietas. Turpretim studiju programma "Fizioterapija" ir pieejama tikai par maksu. Tomēr šī specialitāte jauniešu vidū iemantojusi popularitāti, bet studiju maksa LSPA ir zemāka nekā citās Latvijas augstskolās.

2016.gadā pirmajā dokumentu iesniegšanas dienā, studijām pieteicās 58 interesenti, 2015.gadā – 59, bet 2014.gadā - 53 reflektanti.

Jau ziņots, ka dokumentu pieņemšana LSPA bakalaura programmu apguvei klātienē notiks astoņas dienas, no 17. līdz 22. un no 24. līdz 25.jūlijam, no plkst. 10.00 līdz 17.00, izņemot svētdienu – 23.jūliju. Reflektantiem jāierodas Akadēmijas centrālajā ēkā Rīgā, Brīvības gatvē 333 līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju studijām jāmaksā - 21 Eiro. No maksājuma atbrīvoti bāreņi.

Uzņemšana bakalaura programmu nepilna laika neklātienē sāksies mēnesi vēlāk - 21.augustā.

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām Internetā: http://uznemsana.lspa.lv/, zvanot pa tālruni: 67543420 vai rakstot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  .

LSPA 2017./2018. studiju gada uzņemšanai plānotas vairāk nekā 70 valsts apmaksātas budžeta vietas.

Uzņemšanas rezultāti būs zināmi 28.jūlijā.

Uzņemšana studijām bakalaura programmās neklātienē notiks no 21. līdz 25.augustam, bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 28.augusta līdz 1.septembrim.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv