Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PIRMAJĀM LSPA REFLEKTANTĒM STĀTIES AKADĒMIJĀ IETEICA SPORTA PEDAGOGI
PIRMAJĀM LSPA REFLEKTANTĒM STĀTIES AKADĒMIJĀ IETEICA SPORTA PEDAGOGI Drukāt
Pirmdiena, 17 jūlijs 2017 14:24

1No 17.jūlija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sākusi jauno studentu uzņemšanu pilna laika klātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Kā vienas no pirmajām studijām pieteicās deviņpadsmit gadus vecās Rolanda ĶĪKULE no Mazsalacas un Linda LANKARONSKA no Rīgas. Abas meitenes jau vidusskolā zināja, ka vēlas savu nākotni saistīt ar sporta nozari, bet motivāciju un iedrošinājumu studēt Akadēmijā, lielā mērā, meitenes ieguva no ģimenes un saviem sporta pedagogiem.

Rolanda ĶĪKULE dokumentus iesniedza bakalaura studijām „Sporta zinātnē” ar mērķi iegūt fitnesa vecākā trenera un vadītāja sporta jomā kvalifikāciju. Savukārt Linda LANKARONSKA, kā viena no pirmajām pieteicās studijām „Fizioterapijā” ar specializāciju sporta jomā.

„Nākotnē redzu sevi fitnesa treneres darbā, un man tas patīk! Es arī nevienā citā augstskolā sevi šobrīd nespēju iedomāties, kaut arī sākotnēji apsvēru domu arī par studijām Latvijas universitātes juristos,” stāsta Mazsalacas vidusskolas absolvente R.Ķikule. “Iet uz Sporta akadēmiju mani iedrošināja un motivējas sporta skolotājs, kurš pastāstīja, ka pats ir beidzis LSPA un uzskata, ka tā ir laba skola, kurā apgūt zināšanas par sportu un veselīgu dzīvesveidu.”

Arī Mārupes vidusskolu absolvējusī L.Lankaronska vēlas studēt LSPA, tikai programmā “Fizioterapija”: „Man ļoti patīk sports, spēlēju volejbolu, kā arī interesē viss, kas saistīts ar veselīgu dzīves veidu. Arī kā fizioterapeite gribu strādāt ar sportistiem un piedalīties viņu rehabilitācijas procesā. Ceru, ka man izdosies, kaut zinu, ka studijas nebūs vieglas!”

Jau ziņots, ka dokumentu pieņemšana LSPA bakalaura programmu apguvei klātienē notiks astoņas dienas, no 17. līdz 22. un no 24. līdz 25.jūlijam, no plkst. 10.00 līdz 17.00, izņemot svētdienu – 23.jūliju. Reflektantiem jāierodas Akadēmijas centrālajā ēkā Rīgā, Brīvības gatvē 333 līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju studijām jāmaksā - 21 Eiro. No maksājuma atbrīvoti bāreņi.

Uzņemšana bakalaura programmu nepilna laika neklātienē sāksies mēnesi vēlāk - 21.augustā.

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām Internetā: http://uznemsana.lspa.lv/, zvanot pa tālruni: 67543420 vai rakstot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  .

LSPA 2017./2018. studiju gada uzņemšanai plānotas vairāk nekā 70 valsts apmaksātas budžeta vietas.

Uzņemšanas rezultāti būs zināmi 28.jūlijā.

 „Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Turklāt, pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, tiek iegūtas uzreiz divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits” ar specializāciju sporta jomā. Akadēmija nopietni strādā pie programmas pilnveides un studiju virziena tālākas attīstības.

Uzņemšana studijām bakalaura programmās neklātienē notiks no 21. līdz 25.augustam, bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 28.augusta līdz 1.septembrim.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv