Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LATVIJAS TAUTAS SPORTA ASOCIĀCIJA PATEICAS LSPA PAR ATBALSTU 5. PASAULES STRĀDĀJOŠO UN AMATIERU SPORTA SPĒĻU ORGANIZĒŠANĀ
LATVIJAS TAUTAS SPORTA ASOCIĀCIJA PATEICAS LSPA PAR ATBALSTU 5. PASAULES STRĀDĀJOŠO UN AMATIERU SPORTA SPĒĻU ORGANIZĒŠANĀ Drukāt
Otrdiena, 11 jūlijs 2017 11:53

DD98Cm XcAAjQb Latvijas Tautas sporta asociācijas priekšsēdētājs Andris BĒRZIŅŠ izteicis pateicību LSPA studentiem un docētājiem par atbalstu 5. Pasaules Strādājošo un amatieru sporta spēļu (CSIT) organizēšanā un norisē, kas no 13. līdz 18.jūnijam risinājās Rīgā, Jelgavā un Salaspilī. 

Īpašu paldies asociācijas vadītājs izteicis LSPA Vadības un komunikācijas zinātnes katedras docentēm Birutai LUIKAI un Antrai GULBEI, par brīvprātīgo uzaicināšanu un nodrošināšanu.

CSIT norises laikā brīvprātīgi strādāja vairāk nekā 30 LSPA kvalifikācijas "Vadītājs sporta jomā" 1. un 2.kursa studenti, kuri palīdzēja pasākuma sagatavošanas darbos, līdzdarbojās sporta veidu un aktivitāšu tiesāšanā, kā arī asistēja komandām.

Andris BĒRZIŅŠ: “Mums visiem kopā, piecās spēļu dienās, izdevās sarīkot sporta un veselīga dzīvesveida svētkus, gandrīz, 4000 Pasaules sporta spēļu dalībniekiem no 40 valstīm. Ar jūsu atbalstu Latvijas Tautas sporta asociācijas paveiktais noteikti veicinās pozitīvu un labvēlīgu priekštatu par mūsu valsti, tās simtgadi sagaidot.”

Jau ziņots, ka no 13. līdz 18.jūnijam Latvijā ieradās un spēlēs piedalījās teju 4000 dalībnieki, 270 komandās, no 40 Eiropas, Āfrikas, Dienvidamerikas un Āzijas valstīm: Vācijas, Itālijas, Beļģijas, Krievijas, Nepālas, Pakistānas, Meksikas, Brazīlijas, Kamerūnas, Mongolijas, Tunisijas un citām valstīm.

Sportisti sacentās dažādos sporta veidos un disciplīnās - vieglatlētikā, futbolā, šahā, galda tenisā, volejbolā, grieķu-romiešu cīņā, peldēšanā, basketbolā, minifutbolā, džudo, petankā, pludmales volejbolā, pludmales cīņā un pludmales tenisā, noskaidrojot labāko un spēcīgāko katrā sporta veidā, kā arī iepazīstot Latvijas kultūru un pavadot laiku sportiskā un  draudzīgā gaisotnē.

5. Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles organizēja Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA), kas ir Starptautiskā Strādājošo un amatieru sporta konfederācijas dalībniece Baltijas valstu reģionā.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv