Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes STUDIJU GADS LSPA NOSLĒDZIES AR 165 ABSOLVENTU IZLAIDUMU. ABSOLVENTU VIDŪ OLIMPIEŠI – RUBENIS, TRIBUNCOVS, BELAHVOŠČIKS
STUDIJU GADS LSPA NOSLĒDZIES AR 165 ABSOLVENTU IZLAIDUMU. ABSOLVENTU VIDŪ OLIMPIEŠI – RUBENIS, TRIBUNCOVS, BELAHVOŠČIKS Drukāt
Piektdiena, 23 jūnijs 2017 10:26

TRIBUNCOVS 2017

22.jūnijā, Rīgā, Dailes teātrī, ar svinīgu absolventu izlaidumu noslēdzies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 2016./2017. akadēmiskais gads. Izlaidumā diplomus saņēma 165  jaunie sporta un veselības aprūpes speciālisti, kuri absolvēja maģistra, bakalaura un 1.līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas.

Pēc neklātienes studijām Akadēmijā profesionālā bakalaura grādu “Sporta zinātnē” ieguvis bijušais, ilggadējais, Latvijas hokeja izlases aizsargs un divu Olimpisko hokeja turnīru valsts izlases spēlētājs Atvars TRIBUNCOVS, kurš ieguvis kvalifikāciju sporta veida vecākais treneris hokejā un vadītājs sporta jomā.

Savukārt pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītības programmu “Izglītības un sporta darba speciālists” absolvējis pēdējās desmitgades talantīgākais un titulētākais Latvijas kamaniņu braucējs Mārtiņš RUBENIS, kurš 2006.gada ziemas Olimpiskajās spēlēs Turīnā (Itālija), neatkarīgās Latvijas sporta vēsturē, izcīnīja pirmo ziemas Olimpisko spēļu medaļu (bronza) Latvijai.

Līdz ar M.Rubenis  pirmā līmeņa studiju programmu absolvēja bijušais Latvijas riteņbraucējs Raivis BELAHVOŠČIKS, kuršpiedalījies "Tour de France" daudzdienu velobraucienā, "Giro d'Italia" tūrē, kā arī startējis Olimpiādes spēlēs Sidnejā (2000.) un Pekinā (2008.).

Rubenis

Titulētie sportisti LSPA studēja pēc individuāla mācību plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt divas reizes ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju programmas nolikums. Šādi LSPA atbalsta augstas klases sportistus, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, viņi ar savu pieredzi paliek nozarē un savas zināšanas nodod tālāk jaunajiem talantiem.

PLAŠĀKA FOTO REPORTĀŽA

Bakalaura grādu Sporta zinātnē ieguva arī Latvijas florbola izlases vārtsargs Jānis SALCEVIČS un daudzi citi Latvijas sportā aktīvi atlēti.  

Izlaidumu, ar svētku uzrunu absolventiem un viņu sveicējiem, atklāja LSPA rektors, profesors Jānis ŽĪDENS, docētāju vārdā studentus sveica Sporta spēļu katedras vadītājs, prof. Andris RUDZĪTIS. Izlaidumu vadīja LSPA prorektori, profesori Andra FERNĀTE un Juris GRANTS.

Absolventus sveikt bija ieradušies Latvijas Florbola savienības prezidents Ilvis PĒTERONS, Latvijas Kamaniņu sporta federācijas ģenerālsekretāre Dace GODS-ROMANOVSKA, Latvijas Olimpiskās komitejas Pārstāvis Andris KALNIŅŠ, Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidente, prof. Agita ĀBELE, kā arī liels skaits absolventu sveicēju. Ar speciālu dziesmu programmu uzstājās Dailes teātra aktieris Artis ROBEŽNIEKS.

LSPA diplomus saņēma 5 profesionālā maģistra augstākās izglītības programmas “Veselības aprūpes speciālists sportā” absolventi.

Savukārt 66 LSPA absolventi izglītības diplomus saņēma profesionālā bakalaura programmā "Sporta zinātne", bet profesionālā bakalaura programmu „Fizioterapija” absolvēja 37 studenti.

Augstākās izglītības diplomus saņēma arī pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas “Izglītības un sporta darba speciālists” 47 speciālisti.

Jau ziņots, ka 2016./17. akadēmiskajā gadā LSPA notikuši vēl divi izlaidumi, kuros Akadēmiju absolvēja sporta un veselības aprūpes speciālists doktorantūras, maģistrantūras un bakalaura programmās.

Sveicam visu kvalifikāciju jaunos sporta speciālistus un vēlam neapstāties pie sasniegtā!

Šovasar jauno studētgribētāju dokumentu pieņemšana LSPA maģistrantūrā un doktorantūrā notiks 27. un 28.jūnijā; pilna laika klātienes bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” no 17. līdz 22.jūlijam un 24. līdz 25.jūlijam, neklātienē no 21. līdz 25.augustam, bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 28.augusta līdz 1.septembrim.

Detalizēta informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodama mājaslapā: http://uznemsana.lspa.lv/ 

Izlaidums 2017M

Izlaidums LSPA 2017

Riekstins 2017

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv