Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA ATKLĀTA MODERNA FUNKCIONĀLĀ FITNESA ZONA
LSPA ATKLĀTA MODERNA FUNKCIONĀLĀ FITNESA ZONA Drukāt
Otrdiena, 30 maijs 2017 20:33

IMG 6164 230.maijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) atklāta jauna un ar modernu fitnesa inventāru nodrošināta funkcionālā fitnesa zonu, kas paredzēta fitnesa vecākā trenera kvalifikācijas treniņu nodarbību organizēšanai, kā arī studentu fiziskās sagatavotības attīstīšanai.

LSPA fitnesa nodarbību zonas atklāšanā piedalījās LSPA rektors Jānis Žīdens, Smagatlētikas katedras vadītājs prof. Leonīds Čupriks, LSPA studējošie - Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieks pludmales volejbolā Aleksandrs Samoilovs, Eiropas čempions spēka žonglēšanā ar svarbumbām Edgars Getmančuks kā arī citi Akadēmijas docētāji, personāls un studenti.

LSPA funkcionālas zonas autore, fitnesa eksperte, Dr.paed. Aleksandra ČUPRIKA kopā ar Augstskolas studentiem prezentēja, kā jaunajā fitnesa zonā, radošā gaisotnē, strādāt ar pieejamo inventāru un pavadīt laiku aktīvi kustoties un vingrojot.

Aleksandra Čuprika pastāstīja, ka funkcionālais treniņš šobrīd ir viena no aktuālākajām tendencēm fitnesa jomā: “Tagad studentiem būs pieejams plašs un inovatīvs fitnesa inventāra klāsts, kurš pat nav pieejams vairākos komerciālajos fitnesa klubos. Šajā zonā ir ļoti daudz veidu, kā novadīt treniņu. Galvenokārt, šeit ir iespēja strādāt gan ar savu ķermeņa svaru, gan ar inovatīvu fitnesa inventāru, tādu kā TRX piekares sistēmas, TRX RIP espanderi, BOSU līdzsvara platformas, Bulgāru somas un svarbumbas. Uz grīdas vienlaicīgi var strādāt līdz 20 cilvēkiem. Nodarbības iespējams organizēt individuāli, pa pāriem un arī grupās.”

“Izveidojot šo zonu, mēs palīdzam studentiem apgūt jaunākās tendences fitnesa pasaulē, attīstām radošu pieeju un fantāziju treniņu plānošanā, veicinām grupas saliedētību un vēlmi palikt šajā jomā arī turpmāk,” norāda Čuprika. “Studentiem patīk inventāra un vingrinājumu dažādība, kas paaugstina interesi par fizisko aktivitāti.”  

Funkcionālā zona ir pieejama akadēmijas struktūrvienībām, iepriekš saskaņojot tās izmantošanas laiku. Jautājumi par nodarbību grafiku un iespēju izmantot zonas inventāru rodami Smagatlētikas katedrā pie A.Čuprikas, rakstot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot - 29750183.

Ideja īstenota pateicoties LSPA finansējumam, rektora, prof. Jāņa Žīdena un Smagatlētikas katedras vadītāja prof. Leonīda Čuprika atbalstam. 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv