Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 30.MAIJĀ LSPA ATKLĀS FUNKCIONĀLO FITNESA ZONU. AICINĀTI VISI INTERESENTI!
30.MAIJĀ LSPA ATKLĀS FUNKCIONĀLO FITNESA ZONU. AICINĀTI VISI INTERESENTI! Drukāt
Sestdiena, 20 maijs 2017 04:28

Fitnesa zonas atklasana 2017Otrdien, 30.maijā, plkst. 12.00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) B korpusa 2.stāva gaitenī atklās un prezentēs jauno funkcionālo fitnesa zonu, kas paredzēta fiziskās sagatavotības attīstīšanai. Uz prezentāciju gaidīti visi interesenti!

Jaunās funkcionālās fitnesa zonas atklāšanā piedalīsies LSPA vadība, kā arī Akadēmijas docētāji, personāls un studenti. Zonas praktiskā treniņa darba iespējas uzskatāmi prezentēs un nodarbību paraugdemonstrējumu sniegs Akadēmijas fitnesa eksperte, vieslektore, Dr.paed. Aleksandra ČUPRIKA kopā ar neklātienes studentiem no 3. un 4. studiju kursa.

A.Čuprika norāda: “Izveidojot šo zonu, mēs palīdzam mūsu studentiem būt lietas kursā, kas notiek fitnesa pasaulē, attīstām radošu pieeju un fantāziju, veicinām grupas saliedētību un vēlmi palikt šajā jomā arī turpmāk. Šajā zonā ir ļoti daudz variantu, kā novadīt fitnesa treniņu. Galvenokārt, šeit ir iespēja strādāt gan ar savu ķermeņa svaru, gan ar inovatīvu fitnesa inventāru, tādu kā TRX piekares sistēmas, TRX RIP espanderi, BOSU līdzsvara platformas, Bulgāru somas un svarbumbas.”

LSPA funkcionālas zonas autore ir Aleksandra Čuprika. Ideja īstenota pateicoties LSPA finansējumam, rektora, prof. Jāņa Žīdena un Smagatlētikas katedras vadītāja prof. Leonīda Čuprika atbalstam. 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv