Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Bezmaksas semināri augstskolu studentiem par komunikācijām interneta vidē
Bezmaksas semināri augstskolu studentiem par komunikācijām interneta vidē Drukāt
Piektdiena, 07 janvāris 2011 18:02

Linda_kimeisaEfumo Type vadītāja Linda Kimeiša Latvijas augstskolu studentiem piedāvā bezmaksas seminārus par komunikāciju interneta vidē. Ikvienas augstskolas studentiem vai pasniedzējiem ir iespēja pieteikties uz Efumo Type piedāvātajiem semināriem par jaunākajām tendencēm interneta komunikācijas nozarē.

Galvenās seminārā aplūkotās tēmas ir interneta biznesa tendences, iespējas, kā uzlabot uzņēmuma pārdotspēju interneta vidē, efektīva komunikācija, kas būtu jāzina par komunikāciju internetā topošajiem mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistiem.

Pagājušā gada nogalē Linda Kimeiša jau vadīja dažus šādus seminārus Latvijas Lauksaimniecības universitātē, kā arī Ekonomikas un kultūras augstskolā. Drīzumā semināri paredzēti arī Biznesa augstskolā „Turība”. Laipni aicināti pieteikties bezmaksas semināriem ir arī citu augstskolu komunikāciju studenti un pasniedzēji.

„Ļoti priecājos par iespēju dalīties pieredzē ar studentiem, jo Latvijā vajag daudz interneta komunikācijas speciālistu. Manu pieredzi un zināšanas ir atzinuši ne tikai Latvijas uzņēmēji – Efumo Type klienti un augstskolu studenti, bet arī Korejas un ASV uzņēmēji. Mani raksti ir publicēti šo valstu biznesa žurnālos. Labi paveikts darbs – apmierināts klients, iedvesmots students vai interneta lietotājs, kas ieguvis interesējošo informāciju, – ir mans gandarījums,” stāsta Efumo Type vadītāja Linda Kimeiša.

Decembra beigās Efumo Type vadītāja viesojās Ekonomikas un kultūras augstskolā. Augstskolas pasniedzējs Mg. sc. soc. Valdis Tilgalis saka: „Varu teikt, ka Lindai Kimeišai – jaunai, atraktīvai, nesen beigušai studijas augstskolā un uzsākušai savu biznesu interaktīvā mārketinga jomā – ir ļoti labs kontakts ar studentu auditoriju. No studentu jautājumiem var secināt, ka viņus interesē gan minētā tēma – komunikācija interneta vidē, gan Lindas personiskā pieredze šajā jomā.”

Lai pieteiktos uz bezmaksas semināru augstskolā, rakstiet uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Par Efumo Type

Efumo Type ir izveidots 2010. gada janvārī, bet jau tagad uzņēmuma pakalpojumus izmanto daudzas mājaslapu izstrādātājkompānijas, kā arī uzņēmumi, kuri vēlas atjaunot, papildināt vai izveidot jaunu mājaslapas saturu vai uzlabot komunikāciju ar potenciālajiem klientiem interneta vidē. Efumo Type specializācija ir mājaslapu satura izveide un komunikācija interneta vidē.

Papildu informācija

noname

Laura Jansone

Efumo Type projektu vadītāja

E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Tālr. 29161230

www.efumotype.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv