Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀS „MANEVRS ČETRATĀ” STARTĒ NEBIJIS DALĪBNIEKU SKAITS
PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀS „MANEVRS ČETRATĀ” STARTĒ NEBIJIS DALĪBNIEKU SKAITS Drukāt
Piektdiena, 12 maijs 2017 13:34

20MC10.maijā, Šmerļa mežā un Rīgas Kinostudijas apkārtnē, jau 13.reizi notika LSPA studentu un pasniedzēju piedzīvojumu sacensības „Manevrs četratā 2017”, kuras organizēja 3.kursa rekreācijas specializācijas studenti, sadarbībā ar docenti Ingu Liepiņu. Sacensību dalībniekiem bija jāpievar 8 komandu pārbaudījumi, apmēram, 4km garā distancē. Kopā sacensībās startēja 72 dalībnieki, 18 komandas.

Šogad komandas – četru dalībnieku sastāvā, devās „Skrējienā pēc Oskara”. Komandas bija tērpušās dažādu filmu un multfilmu varoņu tērpos, kas radīja interesi arī garāmgājējos.

Sacensību laikā tika pārbaudītas dalībnieku zināšanas par Oskara balvas ceremoniju vēsturi, pašmāju kino zvaigznēm, kā arī bija nepieciešams pārvarēt ūdens šķēršļus, nelīdzenas vietas, pārbaudīt precizitāti un, pats galvenais, komandas saliedētību un sadarbības spējas sarežģītās situācijās.

Sacensību dalībnieki “Manevru” novērtēja, kā ļoti labi noorganizētu un interesantu, bet jo īpaši slavēja iespēju izmēģināt spēkus disku golfā un tūrisma šķēršļu joslu pārvarēšanā. “Tas bija kaut kas jauns un nepieredzēts,” pēc apbalvošanas ceremonijas uzsvēra dalībnieki.

Par sacensību uzvarētāju kļuva komanda  „Visu vai neko” - Elīza EIDA, Intars JANSONS, Kārlis TRANKALIS un Daniels GARANČS – balvā saņemot dāvanu kartes no piedzīvojuma parka „Tarzāns”.

2.vietu izcīnīja komanda „Činguļi” - Madara NAUMČIKA, Toms TREIHLERS, Dāvis DANIELS NAUMČIKS un Diāna TANONA - balvā saņemot dāvanu karti no Juglas lāzerparka “Guns n Lasers”.

3.vietu izcīnīja komanda „Kas neriskē, tas nestartē” - Linda PURIŅA, Ilva BALTUTE, Arita RIZGA un Amanda SOROKINA - balvā saņemot dāvanu karti no “Guns n Lasers”.

Organizatori apbalvošanas ceremonijā arī apbalvoja vienīgo docētāju komandu „Nu pagaģi!”, kur startēja – LSPA Slēpošanas katedras docētāji Daina Krauksta, Ivars Kravalis, Kalvis Ciekurs, un Intars Nikonovs -  balvā pasniedzot kino “Bize” biļetes, kā arī pateicās par aktīvo darbību, uzdrīkstēšanos un pozitīvo atmosfēru, kas tika ienesta studentu organizētajā pasākumā.

Sacensību pārsteiguma balvu no sacensību atbalstītāja “Guns n Lasers” saņēma komanda „Nauris no Ērgļiem”, par atraktīvākās komandas titulu, kurā startēja Supermens, Betmens, Spaidermens un Stounmens .

Sacensību organizatori vēlas izteikt lielu paldies visiem sponsoriem, kas dalībniekiem sagādāja balvas : Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta klubam, Piedzīvojumu parkam „Tarzāns”, ISOSTAR, Disku golfa klubam “Chilli”, sporta klubam “Veselības fabrika”, Juglas lāzerparkam “Guns n Lasers”, šokolādes batoniņa “Mars” izplatītājiem un Kinoteātrim “Bize”. Liels paldies brīvprātīgajiem tiesnešiem – Viktorijai un Aleksandrai, par palīdzību!

Paldies JŪS BIJĀT LEILISKI, esiet aktīvi arī turpmākajos pasākumos!

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursa studente
Iluta Ozoliņa Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv