Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes “LSPA/LIVONIA” REGBISTES IEGŪST LATVIJAS KAUSU
“LSPA/LIVONIA” REGBISTES IEGŪST LATVIJAS KAUSU Drukāt
Otrdiena, 09 maijs 2017 07:57

Latvijas kauss sievietem R7-7753 2

Latvijas-kauss-sievietem-R7-8545

Sestdien, 6. maijā, Anniņmuižas regbija laukumā notika šīs sezonas pirmais turnīrs sieviešu regbijā – Latvijas atklātā kausa izcīņa. Sacensībās piedalījās sešas komandas – piecas no Latvijas un viena no Lietuvas. RFC “Livonia” piedalījās ar divām vienībām: “LSPA/Livonia” un “Livonia”. Nepārspētas turnīrā palika un galveno balvu – Latvijas kausu – izcīnīja “Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas/Livonia” komanda, kas finālā ar 31:5 pārspēja Regbija klubu “Selena”. Lepojamies un sveicam!

“LSPA/Livonia” sastāvs. Līga Svetlova, Madara Miķelsone, Sindija Širaka, Anda Kaģe, Eva Rozentāle, Zane Vilciņa, Sabīne Kuprovska, Liene Vāciete, Krista Timčuka. Galvenais treneris: Edmunds Ščavinsks.

Trešo vietu sacensībās izcīnīja viešņas – Viļņas Regbija akadēmija no Lietuvas, kas spēlē par vietu uz goda pjedestāla pārspēja Sporta klubu “Imanta”.

Tālākajās vietās ierindojās RK “Jūrmala” un “Livonia”. Savukārt par turnīra rezultatīvāko un vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Līga Svetlova no “LSPA/Livonia”, kura guva 35 punktus.

Galīgais vietu sadalījums Latvijas kausa izcīņā regbijā 7 sievietēm. 1. “LSPA/Livonia”, 2. RK “Selena”, 3. Viļņas RA, 4. SK “Imanta”, 5. RK “Jūrmala”, 6. “Livonia”.

““LSPA/Livonia” demonstrēja ļoti labu sniegumu,” pēc izcīnītās pirmās vietas sacensībās teica RFC “Livionia” prezidents Vigo Valdavs. “Turnīrā, kopumā vērtējot, manā skatījumā atzīstamu un acij tīkamu regbiju demonstrēja tikai divas komandas: jau pieminētā “LSPA/Livonia” un VRA. Žēl, ka abas mērojās spēkiem jau pusfinālā, kur studentes izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Pārējām komandām vēl nopietni jātrenējas un jāgatavojās nākamajām sacensībām.”

FOTO: Zigismunds Zālmanis (RFC “Livonia”)
Informācijas avots: http://livonia-rugby.lv/lv/


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv