Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LĪDZ 8.MAIJAM AICINA PIETEIKT KOMANDAS LSPA PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀM „MANEVRS ČETRATĀ. 2017”
LĪDZ 8.MAIJAM AICINA PIETEIKT KOMANDAS LSPA PIEDZĪVOJUMU SACENSĪBĀM „MANEVRS ČETRATĀ. 2017” Drukāt
Pirmdiena, 01 maijs 2017 21:31

Afisa elektroniskiTrešdien - 10.maijā, pulksten 15:30, Šmerļa mežā jau 13.reizi notiks par tradīciju kļuvušās LSPA piedzīvojumu sacensības „MANEVRS ČETRATĀ. 2017”, kurās aicināti piedalīties ne tikai Akadēmijas studenti, bet arī pasniedzēji un darbinieki. Četru cilvēku komandas Slēpošanas katedrā var pieteikties līdz 8.maijam, aizpildot sacensību pieteikuma anketu.

Sacensībās – SKRĒJIENS PĒC OSKARA, meklējot kontrolpunktus 4km garajā distancē, tiks pārbaudītas komandas sadarbības, atjautības, veiklības un izturības prasmes, kā arī noteiktas pirmās trīs ātrākās komandas un arī atraktīvākā komanda. Komandas mājas darbs – dodoties piedzīvojumā, tērpties kā slaveniem “multeņu” vai filmu varoņiem.

Jau tradicionāli „Manevru” organizē 3.kursa rekreācijas specializācijas studenti, sacensību rīkotājas irIluta Ozoliņa un Aija Pētersone.

Jau tagad par sacensību atbalstu sakām lielu paldies LSPA Sporta klubam, Siguldas piedzīvojumu parkam „Tarzāns”, sporta uztura kompānijai „ISOSTAR”, sporta un fitnesa klubam  “Veselības fabrikai” un disku golfa klubam “CHILLI”!

NOLIKUMS | PIETEIKUMA ANKETA 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv