Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA MEITENES PIRMO REIZI IEGŪST ZELTU LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ FRISBIJĀ
LSPA MEITENES PIRMO REIZI IEGŪST ZELTU LATVIJAS UNIVERSIĀDĒ FRISBIJĀ Drukāt
Trešdiena, 03 maijs 2017 07:39

Frisbijs 2017 meitenes

29.aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) stadionā par Latvijas XXVII Universiādes čempioniem frisbijā, vīriešu konkurencē, kļuva Rīgas Tehniskā Universitāte (RTU), kas finālā pārspēja LSPA (12:2). Trešo vietu ieguva Rīgas Stradiņa universitāte. Sieviešu divīzijā pirmo reizi par čempionēm kļuva LSPA, otrā vieta RTU, bet bronzu ieguva Latvijas Universitātes (LU) dāmas.

Vīriešu divīzijā komandas aizvadīja savstarpējās apļa spēles, kurās noskaidroja divas līderu komandas – RTU un LSPA, kas dienas noslēgumā cīnījās par čempiona titulu, bet trešo un ceturto vietu ieguvējas sacentās par goda pjedestāla bronzas pakāpienu.

Sieviešu konkurencē visas komandas aizvadīja divas savstarpējā apļa spēles. Lai noskaidrotu uzvarētāju, ņema vērā otrā apļa spēles, pēc kurām noteica vietu sadalījums.

LSPA meiteņu komandā startēja: Elīna Krūmiņa, Eva Hermane, Aija Pētersone, Katja Andrejeva, Laine Leite un Iluta Ozoliņa.

LSPA puišu komandā startēja: Ģirts Zaķis, Toms Ābeltiņš, Pēteris Putniņš, Dzintars Beikulis, Intars Jansons.

Sīkāk rezultātus skatīt ŠEIT

Kopš 2011.gada RTU vīriešu komanda uzvarējusi visas Universiādes izņemot 2016.gadu, kad viņus pārspēja LU, bet jau šogad RTU atguva savu čempionu troni. Sieviešu divīzijā LSPA šogad kļuva par čempionēm pirmo reizi Latvijas frisbija Universiādes vēsturē.