Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA DOKTORANTI APMEKLĒ ZINMANA SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU IZRAĒLĀ
LSPA DOKTORANTI APMEKLĒ ZINMANA SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU IZRAĒLĀ Drukāt
Ceturtdiena, 20 aprīlis 2017 16:17

17693027 1296218590431930 1082814199 o Copy 2Lai vadītu praktiskās un akadēmiskās nodarbības Izraēlas studentiem un apmeklētu rehabilitācijas centrus cilvēkiem ar invaliditāti, no 24. līdz 31.martam LSPA doktoranti, Sporta medicīnas, fizioterapijas masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras asistenti Mārtiņš Čampa un Karīna Ostrovska darba vizītē apmeklēja Vingeitas Fiziskās audzināšanas un sporta institūta Zinmana Sporta zinātnes koledžu Izraēlā.

Vizītes laikā Čampa un Ostrovska apmeklēja specializēto ūdens sporta centru cilvēkiem ar invaliditāti, kur piedalījās ūdens terapijas un pielāgotās peldēšanas praktiskajās nodarbībās.

LSPA doktoranti klātienē iepazinās arī ar Koledžas vadību, kā arī pieredzes apmaiņas nolūkā tikās ar pielāgoto fizisko aktivitāšu prof. Yeshayahu (Shayke) Hutzler un hidroterapijas pasniedzēju Osnat Fliess Douer.

Pieredzes apmaiņas nolūkos, Zinmana Sporta zinātnes Koledžas mācībspēki, no 21. līdz 28. aprīlim, viesosies Latvijā. Prof. Y.Hutzler vadīs nodarbības LSPA bakalaura un maģistratūras studentiem veselības aprūpē, kā arī apmeklēs rehabilitācijas iestādes Latvijā.

Doktorantu vizīte notika „Erasmus+” starptautiskās mācībspēku, personāla un studentu apmaiņas programmas ietvaros. 

Jau ziņots, ka 2016.gada sākumā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija un Izraēlas Vingeitas fiziskās audzināšanas un sporta institūts, “Erasmus+” programmas ietvaros, uzsāka sadarbību abu augstskolu mācībspēku pieredzes apmaiņā un kopīgu pētniecisko projektu īstenošanā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209,
sadarbībā ar prof. Aiju Kļaviņu

IMG 3692 COPY

IMG 2477

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv