Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes IVETA BOGE UKRAINĀ REKLAMĒ STUDIJU IESPĒJAS LSPA
IVETA BOGE UKRAINĀ REKLAMĒ STUDIJU IESPĒJAS LSPA Drukāt
Trešdiena, 12 aprīlis 2017 12:54

IMG 9141 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, no 6. līdz 8.aprīlim, pirmo reizi piedalījās Ukrainas galvaspilsētā Kijevā organizētajā starptautiskajā izglītības izstādē "Izglītība ārzemēs 2017" (Education Abroad 2017). LSPA šajā izstādē bija vienīgā ārvalstu augstskola, kas Ukrainas jauniešiem piedāvāja studiju iespējas sporta jomā.

Izstādē Akadēmiju pārstāvēja ārējo sakaru studiju koordinētāja, asoc. prof. Iveta BOGE: “Līdzīgi pārējām Latvijas augstskolām, arī LSPA jau ceturto gadu intensīvi strādā, lai uzņemtu savos studiju virzienos - gan Sporta zinātnē, gan Veselības aprūpē, ārvalstu studentus. Interese par LSPA studiju programmām Kijevā bija pietiekami augsta, lai varētu cerēt nākamajā studiju gadā, savā augstskolā, ieraudzīt arī pilna laika studentus no Ukrainas. Līdz šim esam strādājuši ar Ukrainas jauniešiem tikai “Erasmus+” apmaiņas programmas ietvaros.”

2015./2016 akadēmiskajā gadā no Ukrainas, ārvalstu augstskolā, studēja teju 60 000 cilvēki. Ukrainā veiktais izglītības pētījums rāda, ka ukraiņu jauniešiem vispieprasītākās augstskolas ir Polijā, Vācija, Krievija, Kanāda, Čehija, Itālija, ASV, Spānijā, Francijā, Austrālijā un Lielbritānijā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
FOTO: Iveta Boge

IMG 9146

IMG 9102

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv