Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA APMEKLĒ OPOLES MEDICĪNAS SKOLAS SPECIĀLISTI NO POLIJAS
LSPA APMEKLĒ OPOLES MEDICĪNAS SKOLAS SPECIĀLISTI NO POLIJAS Drukāt
Ceturtdiena, 30 marts 2017 17:50

Opole 1

No 25. līdz 30. martam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA), „Erasmus+” starptautiskās mācībspēku un studentu apmaiņas programmas ietvaros, pirmo reizi apmeklēja Opoles medicīnas skolas (Polija) asociētais profesors, fizioterapijas nodaļas vadītājs Georgs Zureks (Grzegorz Zurek) un Starptautisko attiecību koordinatore Margarita Zitkēviča (Malgorzata Zytkiewicz).

Vizītes laikā Polijas viesi tikās ar LSPA Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras mācībspēkiem, lai pārrunātu sadarbības iespējas studiju un zinātnes jomā, kā arī vienojās par iespēju LSPA un Opoles skolā studējošajiem piedalīties “Erasmsus+” mācību un prakšu mobilitātēs. Augstskolu pārstāvji pārrunāja iespējas attīstīt zinātniskās pētniecības projektus, īpaši geriatrijas (medicīnas apakšnozare, kas nodarbojas ar vecu cilvēku aprūpi) jomā.

Prof. Georgs Zureks LSPA 2. kursa fizioterapijas studentiem nolasīja lekciju par galvas smadzeņu funkciju efektivitāti un smadzeņu darbības uzlabošanas iespējām. Savukārt Margarita Zitkēviča LSPA docētājus un studentus iepazīstināja ar Opoles medicīnas skolas studiju programmām.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209,
sadarbībā ar prof. Aiju Kļaviņu

Opole 2Opole 3

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv