Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes SVEICAM LSPA MAĢISTRANTU ANDREJU RASTORGUJEVU AR 2.VIETU PASAULES KAUSA SACENSĪBĀS BIATLONĀ!
SVEICAM LSPA MAĢISTRANTU ANDREJU RASTORGUJEVU AR 2.VIETU PASAULES KAUSA SACENSĪBĀS BIATLONĀ! Drukāt
Pirmdiena, 20 marts 2017 09:22

LSPA izlaidums 2013 g  21 juni 47 2Vai kāds šaubās, ka LSPA studē viens no labākajiem šā brīža biatlonistiem pasaulē – Andrejs RASTORGUJEVS!? Svētdien – 19.martā, Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs Norvēģijā finišēja otrais 15 kilometru distancē ar masu startu, kas noslēdza Pasaules kausa sezonu. Pirmo reizi karjerā Andrejs augstākā līmeņa sacensībās iekļuva trijniekā! ANDREJ, APSVEICAM UN ĻOTI LEPOJAMIES AR TAVIEM PANĀKUMIEM!

Līdz sacensību līderim francūzim Martēnam Furkadam Latvijas sportistam tā arī neizdevās aizsniegties, bet no uzvarētāja viņš finišā atpalika 17,4 sekundes, kamēr trešais bija austrietis Simons Eders.

Līdz šim Rastorgujevs četras reizes Pasaules kausa sacensībās bija ceturtais, taču līdz laureātu trijniekam allaž pietrūka. Pasaules kausa kopvērtējumā Andrejs sezonu pabeidza 21.vietā.

Rastorgujevs pēc Oļega Maļuhina un Ilmāra Briča kļuvis par trešo Latvijas biatlonistu, kurš kāpis uz goda pjedestāla kādās no Pasaules kausa sacensībām.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv