Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes BASKETBOLA TURNĪRS 3.kursa studentiem
BASKETBOLA TURNĪRS 3.kursa studentiem Drukāt
Trešdiena, 29 decembris 2010 12:09

2010.gada decembrī trīs dienas abās sporta spēļu zālēs notika ieskaites sacensības basketbolā 3.kursa studentiem. Sacensību nolikums paredzēja, ka katrā komandā ir līdz 9 spēlētājiem, bet spēlēt nedrīkst basketbola specializācijas studenti un citi studenti, ja viņi piedalās sacensībās LSPA basketbola izlases komandas sastāvā. Tāpēc arī nespēlēja Mārtiņš Rozenbergs, kurš kopā ar pārējiem basketbola specializācijas studentiem piedalījās sacensību organizēšanā un tiesāšanā. Galvenais tiesnesis bija Reinis Fabiāns, galvenais sekretārs – Dainis Mikolajs, galvenā sekretāra vietnieks un atbildīgais par sieviešu komandu turnīru – Ervīns Lūsis.

IMG_0937_small

Sacensībām pieteicās 6 vīriešu un 3 sieviešu komandas. Saskaņā ar sacensību nolikumu, pēc apakšgrupu cīņām – katrai komandai spēlējot ar katru, divas labākās komandas tiekas „play-off” sacensībā par 1.vietu.

Sieviešu komandām apakšgrupu cīņas teicami aizvadīja komanda „Būs, būs – nebūs, nebūs”, uzvarot abās spēlēs, bet 2.vietu apakšgrupā ieņēma komanda „3.2. dāmas”. Diemžēl finālcīņai par pirmo vietu komandai „Būs, būs – nebūs, nebūs” spēka vairs nepietika un rezultātā zaudējums ar 16:27.

SIEVIEŠU  KOMANDU  SACENSĪBU  REZULTĀTI:

1.vieta „3.2. dāmas” – Jana Pogožeļska, Līga Ērkšķe, Solvita Brezinska, Aīda Vanaga, Santa Muceniece, Gunta Paegle.

2.vieta „Būs, būs – nebūs, nebūs” – Jolanta Liepiņa, Evita Musule, Ginta Kravale, Diana Voļnaga, Vita Farafonova, Līga Balode, Līga Brokere, Elizabete Zandberga, Liene Zilberte.

3.vieta „Labās” – Darja Krauze, Ieva Dzelzs, Agnese Ņikitina, Ilona Atāla, Agrita Nardiševa, Olga Timofejeva, Līga Andersone, Danute Tamme.

Vīriešu komandu konkurencē divas spēcīgākās bija 3.3.grupas studentu komanda „Menedžeri” un 3.1.grupas studentu komanda „Sukturi”. Izšķirošajā cīņā ar rezultātu 39:31 uzvaru svinēja „Menedžeri”, izcīnot 1.vietu.

UZVARĒTĀJI  VĪRIEŠU  KOMANDĀM:

1.vieta „Menedžeri” – Nauris Bajārs, Krišjānis Zauers, Edgars Caics, Kristaps Fiļipovs, Aivis Lataks, Viesturs Kornis.

2.vieta „Sukturi” – Arnis Reliņš, Nikolajs Fonorjovs, Austris Šaicans, Artūrs Švūksts, Jevgeņijs Ļepjoškins, Jurģis Markovs, Artis Vilks.

3.vieta „Sprīdīši” – Vitālijs Volkovickis, Oskars Aizporietis, Pauls Osis, Artūrs Grīnbergs, Artūrs Proževoits, Leonards Kučinskis, Raivis Vinogradovs.

Turnīra noslēgumā uzvarētāju komandas gan sievietēm, gan vīriešiem tika apbalvotas ar komandas balvu – uzvarētāju kliņģeri un augļu sulām, bet visu pirmo trīs vietu ieguvēju komandu spēlētāji – ar individuālo balvu – „Laimas” konfekšu kārbu. Pēc apbalvošanas uzvarētāji fotografējās kopā ar sacensību tiesnešiem un organizatoriem.

Liels paldies LSPA Sporta klubam par balvām uzvarētāju komandām – klinģeriem. Īpaša pateicība a/s „Laima” un a/s „Gutta” par piešķirtajām individuālajām balvām katram uzvarētājam.

3.kursa basketbola specializācijas vadītājs prof. U.Grāvītis

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv