Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes MŪSU STUDENTE AGATE RAŠMANE TRIUMFĒ LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTĀ LOŽU ŠAUŠANĀ
MŪSU STUDENTE AGATE RAŠMANE TRIUMFĒ LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTĀ LOŽU ŠAUŠANĀ Drukāt
Ceturtdiena, 09 februāris 2017 11:19

Agate Rasmane 2017LSPA 1.kursa studente Agate RAŠMANE pagājušās nedēļas nogalē Dobelē uzvarēja vingrinājumā "MP 30+30" Latvijas 2017. gada ziemas čempionāta ložu šaušanā ar mazkalibra ieročiem.

No 4.-5.februārim Dobelē notikušajā čempionātā, Agate šaušana ar m/k sporta parauga pistoli 25 m distancē, 30 ieskaites šāvienos pa mērķi un 30 šāvienos pa īslaicīgi redzamo mērķi, izcīnīja pārliecinošu 1.vietu, ar sporta meistara rezultātu 575 punkti no 600.

Savukārt janvārī Viļņā (Lietuva) notikušajās starptautiskajās sacensībās "Polonia”, Agate šaušanā ar gaisa pistoli, vingrinājumā PP – 40, ar 375 punktiem, izcīnīja 2.vietu, par 1 punktu piekāpjoties līderei.