Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA PLĀNO SADARBĪBU AR IGAUNIJAS UN SOMIJAS UNIVERSITĀTĒM VESELĪBAS TEHNOLOĢIJU JOMĀ
LSPA PLĀNO SADARBĪBU AR IGAUNIJAS UN SOMIJAS UNIVERSITĀTĒM VESELĪBAS TEHNOLOĢIJU JOMĀ Drukāt
Trešdiena, 08 februāris 2017 07:04

IMG 6275Lai attīstītu sadarbību akadēmiskā un zinātnes jomā, 6.februārī LSPA studiju prorektore, prof. Andra Fernāte un Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras prof. Aija Kļaviņa darba vizītē apmeklēja Tallinas Tehnoloģiju universitāti un Biznesa Tehnoloģiju centru “Mektory”, kurā iekārtotas modernas studiju telpas un pētnieciskās laboratorijas, kur, paralēli studiju procesam, Tallinas skolēniem notiek zinātniskas nodarbības lego robotikā un moderno tehnoloģiju apguvē.

Vizītes ietvaros notika Eiropas studiju programmas un Tallinas Tehnoloģiju universitātē studējošo - topošo veselības tehnoloģiju speciālistu, maģistra darbu plānu prezentācija par dažādām veselības aprūpes tēmām, piemēram, fizisko aktivitāšu programmu ieviešana personām ar smagiem intelektuāliem traucējumiem, kardiostimulatora darbības neinvazīva monitorešana, drošas neonatālās intensīvās aprūpes vides indikatori, starpdisciplināra komandas pieeja veco cilvēku veselības aprūpē  un citi. 

Vienlaicīgi ar LSPA, Igaunijas universitātē viesojās arī delegācija no Eiropas augstskolām, kurās īsteno maģistra programmas veselības aprūpē un tehnoloģijās, tai skaitā Zuidas Lietišķās zinātnes augstskola (Nīderlande), kā arī Tamperes un Satakuntas lietišķās zinātnes universitātes (abas Somija).

LSPA profesores uzsāka sarunas par sadarbības līgumu noslēgšanu ar Igaunijas un Somijas augstskolām, kas turpmāk pavērtu iespēju šo augstskolu mācību spēkiem iesaistīties LSPA veselības aprūpes studiju procesā, kā arī studentu mobilitātē.

Informāciju sagatavoja:
LSPA profesore Aija Kļaviņa
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

IMG 20170206 134349

IMG 6265

IMG 6246

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv